Miejsce pracy: Łódź
Jednostka: Centrum Zarządzania Gotówką
Nr ref.: LOD/232/11/2016
Termin zgłoszeń: 09 grudnia 2016

Główne zadania:

• liczenie, sortowanie i pakowanie znaków pieniężnych
• rozliczanie przyjętych do przeliczenia znaków pieniężnych
• obsługę wpłat zamkniętych w zakresie przeliczenia, rejestracji i likwidacji stwierdzonych różnic
• sporządzanie protokołów stwierdzenia różnic kasowych oraz zatrzymywania fałszywych znaków pieniężnych
• przygotowanie wypłat zamkniętych
• obsługa bankomatów w zakresie ładowania i rozładowywania kaset bankomatowych

Oczekujemy:

• wykształcenia średniego
• doświadczenia zawodowego - minimum 1 rok pracy
• umiejętności rozpoznawania znaków pieniężnych
• dobrej znajomości pakietu Office
• gotowości do pracy w trybie zmianowym (w tym w godzinach nocnych)

Oferujemy:

• umowę o pracę
• atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny, w tym prywatną opiekę zdrowotną i Pracowniczy Program Emerytalny
• konkurencyjne wynagrodzenie
• profesjonalny system szkoleń