Studenci i absolwenci

Podcast: Dzień dobry w pracy!

Usiądź wygodnie i posłuchaj jakie projekty, wyzwania i możliwości zawodowe czekają na Ciebie w PKO Banku Polskim.

youtube logotyp

W PKO Banku Polskim masz na dzień dobry

Studenci - wynagrodzenie
Wynagrodzenie
bo szanujemy Twoją pracę
Studenci - umowa zlecenie
Umowa zlecenie
bo od czegoś trzeba zacząć
Studenci - godziny pracy
Elastyczne godziny pracy
bo rozumiemy, że nauka jest najważniejsza
Studenci - praca projektowa
Pracę projektową
bo chcemy abyś realnie wspierał nasz zespół i mógł się wiele nauczyć
Studenci - wsparcie mentora
Wsparcie mentora
bo zawsze warto uczyć się od bardziej doświadczonych
Studenci - 3 miesiące
Współpracę na 3 miesiące
z możliwością przedłużenia

Staż u nas jest dla Ciebie, jeśli…

23 tys.
pracowników
9 mln
klientów
100 lat
na rynku
Podzielasz nasze wartości
Chcesz realizować ambitne zadania
Potrafisz działać zespołowo
Chcesz współtworzyć nowoczesny, polski bank otwarty na klientów

#StażNaDzieńDobry

 

Rozpocznij swoją karierę w dobrym miejscu! Wszystko, czego nauczysz się na starcie przyda Ci się do rozwoju Twojej kariery zawodowej.

Jeżeli Twoim celem jest zdobycie nowych kompetencji poprzez praktyczne doświadczenie - dołącz do nas i wspólnie budujmy nowoczesny polski bank w ramach interesującego Cię obszaru:

Sprzedaż
Chcesz się rozwijać w obszarze sprzedaży i pracy z klientem? Jesteś osobą samodzielną i otwartą na potrzeby klienta? Lubisz pracę z ludźmi i z łatwością nawiązujesz nowe relacje?
 
#ZajmijStanowisko i zobacz, jak funkcjonuje oddział największego banku w Polsce. W ramach tej ścieżki poznasz tajniki i najwyższe standardy pracy z klientem, będziesz dbać o pozytywny wizerunek naszej organizacji oraz uczestniczyć w ciekawych projektach sprzedażowych.
IT
Chcesz się rozwijać w obszarze szeroko pojętej informatyki? Interesują Cię nowe technologie a szukanie innowacyjnych rozwiązań oraz nauka nowych rzeczy daje Ci dużo satysfakcji?
 
#ZajmijStanowisko w ramach tej ścieżki, a w zależności od zespołu, do którego dołączysz będziesz między innymi: wspierać zespół we wdrażaniu nowych projektów z zakresu aplikacji i rozwiązań technologicznych, uczestniczyć w tworzeniu i utrzymywaniu środowisk chmurowych, a także tworzyć i modyfikować środowiska sprzętowe dla systemów produkcyjnych oraz testowych. Staż w ramach tej ścieżki, to szansa poznania nowoczesnego ekosystemu informatycznego i pracy z najlepszymi ekspertami w swojej dziedzinie.
Analityka danych
Interesujesz się tematyką analizy danych, modelowania, sztucznej inteligencji, machine learning, big data i cloud computing? Potrafisz skutecznie pozyskiwać informacje z różnych źródeł? Chcesz wykorzystywać nowoczesne technologie w usprawnianiu procesów analitycznych lub podjąć pracę o charakterze badawczym?
 
#ZajmijStanowisko w ramach tej ścieżki, a w zależności od zespołu, do którego dołączysz będziesz między innymi: wspierać zespół w budowie i automatyzacji narzędzi analizowania oraz raportowania, przeprowadzać analizy z zastosowaniem metod statystycznych, a także korzystać z technologii służących do modelowania danych. Staż w ramach tej ścieżki, to możliwość zdobycia cennego doświadczenia i nauki praktycznych umiejętności poprzez pracę na bazie danych największego banku w Polsce.
Cyberbezpieczeństwo
Chcesz się rozwijać w obszarze cyberbezpieczeństwa? Fascynują Cię nowe technologie? Rzetelnie realizujesz powierzone Ci zadania i lubisz podejmować się nowych wyzwań?
 
#ZajmijStanowisko w ramach tej ścieżki, a w zależności od zespołu, do którego dołączysz będziesz między innymi: wspierać zespół w realizacji zadań związanych z szeroko rozumianym cyberbezpieczeństwem, uczestniczyć w projektach mających na celu zabezpieczenie obecnych produktów bankowych czy w planowaniu nowych wdrożeń.
Wsparcie Biznesu
Chcesz się rozwijać w szeroko pojętym obszarze kompetencji biznesowych? Jesteś osobą sumienną? Z zaangażowaniem podchodzisz do wykonywanych zadań i z łatwością uczysz się nowych rzeczy?
 
#ZajmijStanowisko w ramach tej ścieżki, a w zależności od zespołu, do którego dołączysz będziesz między innymi: wspierać zespół w pracach koncepcyjnych i wdrożeniowych, tworzyć raporty i analizować trendy rynkowe oraz brać udział w nowych projektach. Czeka na Ciebie wiele obszarów m.in. marketing, doświadczenia klienta, prawo, transformacja cyfrowa czy HR.

Program stażowy trwa u nas cały rok.

Zapoznaj się z aktualnymi ofertami

Jeśli nie znajdziesz już dziś interesującej Cię oferty, załóż konto kandydata i ustaw alert o nowych ofertach, które spełnią Twoje oczekiwania. Damy znać, kiedy pojawi się propozycja (może właśnie) dla Ciebie!

Powiedz dzień dobry swojej karierze i aplikuj do PKO Banku Polskiego.

 

#StażNaDzieńDobry, czyli nie bój się spróbować!

Ola JuchnowiczPrzeszukując portale z ofertami pracy, natknęłam się na ofertę stażu w PKO Banku Polskim i pomyślałam, że warto spróbować. Rozmowa rekrutacyjna tylko utwierdziła mnie w przekonaniu, że bardzo mi zależy, abym to właśnie ja została wybrana spośród wszystkich kandydatów. Podczas rozmowy musiałam opowiedzieć o sobie, o swoim dotychczasowym doświadczeniu, zostałam również zapytana o materię, która mnie interesuje w zakresie prawa. Uzyskałam wiele informacji na temat charakteru stanowiska, na które aplikowałam oraz obowiązków z nim związanych. Udało się! Poznałam tu bardzo pogodne i wspierające osoby, od których wiele mogę się nauczyć. Staż minął bardzo szybko, a od października zaczynam pracę na stanowisku młodszego specjalisty. W przyszłym roku zamierzam podejść do egzaminu wstępnego na aplikację radcowską i kontynuować naukę w tym kierunku. Zobaczymy, jak potoczą się moje dalsze losy w banku, ale nie ukrywam, że jeśli byłaby taka możliwość, to w dalszej perspektywie, chciałabym tu nadal pracować

– mówi Ola Juchnowicz, stażystka w Departamencie Prawnym w Bydgoszczy.

 

Jarek ZabuskiStaż w banku poleciła mi znajoma, która również była stażystką w banku. Poza wiedzą ze studiów nie miałem żadnego doświadczenia. Bałem się, że mogę nie podołać pracy w banku, ale udało się… Zawsze miałem w głowie obraz PKO Banku Polskiego jako mocnej instytucji finansowej, w której biurokracja jest stawiana na pierwszym miejscu. Tymczasem bez żadnego problemu mogę zwrócić się z pytaniami do każdej z osób zarówno w moim zespole, jak i w całym departamencie, a nawet w innych obszarach banku. Komunikacja i możliwość rozwiązywania problemów z koleżankami i kolegami to wspaniała rzecz. Zmieniło się moje postrzeganie. Praca biurowa – w moim przekonaniu – opiera się głównie na pracy z ludźmi. Z chęcią zostanę w banku na dłużej. Obecna praca pozwala mi się samodzielnie utrzymać. Zagadnienia, którymi się zajmuję, interesują mnie tak samo, jak na początku, więc cieszę się, że mogę się dalej rozwijać. Rozumiem stres i niepewność związane z całym procesem rekrutacji i poszukiwaniem pracy, zwłaszcza gdy ma to być pierwsze doświadczenie zawodowe. Dlatego tak bardzo liczy się otwartość miejsca, do którego chcemy dostać się na staż.

- mówi Jarek Zabuski, który pierwsze kroki stawia w Departamencie Kapitału Pracownika w Warszawie.

 

Pełny wywiad możesz przeczytać tutaj

Chcesz do nich dołączyć? Zgłoś się na staż w PKO Banku Polskim!

 

Jak aplikować?

Jak aplikować?
#ZajmijStanowisko
I aplikuj online na wybrane ogłoszenie.
Spełniasz wymagania?
Jeśli tak, z pewnością oddzwonimy do Ciebie.
Rozmowa kwalifikacyjna
Czasami jest dwuetapowa – na pewno sobie poradzisz.
Nasza decyzja
Trzymamy za Ciebie kciuki.
Dzień dobry w pracy
Miło Cię widzieć w naszym gronie!

Zobacz nasze filmy

Jeden Bank - wiele pasji

Bank w liczbach