Departament Zagranicznej Bankowości Korporacyjnej specjalizuje się w obsłudze międzynarodowych korporacji działających w Polsce. W jego skład wchodzą dedykowani doradcy, wspierani przez analityków kredytowych i specjalistów produktowych z doświadczeniem w obsłudze klientów międzynarodowych.

Nasze biura zlokalizowane są w trzech miastach – Warszawie, Szczecinie i Wrocławiu. Naszym klientom oferujemy nowoczesne, kompleksowe rozwiązania finansowe, dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Jesteśmy największym bankiem w Polsce pod względem aktywów oraz jednym z największych banków w Europie Środkowo-Wschodniej pod względem dochodów, kapitałów oraz ilości klientów, co pozwala nam wspierać rozwój naszych klientów prowadzących działalność w Polsce.

Stabilna polityka kredytowa, wysokie wskaźniki adekwatności i kapitalizacja w połączeniu z dużym doświadczeniem i szerokim zakresem usług czynią z PKO Banku Polskiego zaufanego partnera.

Klienci PKO Banku Polskiego w Polsce mogą również korzystać z jego obecności na rynkach międzynarodowych i wsparcia oddziałów we Frankfurcie nad Menem, w Pradze oraz Kredobanku na Ukrainie.

Rachunki i depozyty
Bankowość elektroniczna
Rozliczenia
Zarządzanie płynnością
Karty płatnicze
Finansowanie
Produkty skarbowe
Trade Finance
Pozostałe usługi