Miejsce pracy:Gdynia
Jednostka:Centrum Restrukturyzacji i Windykacji
Komórka:Zespół Wsparcia/Sekcja Analityczno-Raportowa
Nr ref.:GDD/184/04/2017
Termin zgłoszeń:24 sierpnia 2017

Główne zadania:

  • analiza wyników Biura i aktywny udział w kreowaniu rozwiązań usprawniających stosowane procesy i narzędzia
  • obsługa systemów analityczno-raportowych, wykorzystywanych w Centrum Restrukturyzacji i Windykacji
  • obsługa i praca nad rozwojem systemów wspierających realizacje zadań pracowników Biura

Oczekujemy:

  • dyspozycyjności – praca w systemie zmianowym
  • wysokich umiejętności analitycznych, komunikatywności, oraz umiejętności pracy na bazach danych
  • znajomości języka SQL i doświadczenia w pracy z bazami danych
  • wykształcenia wyższego o profilu związanym ze statystyką, informatyką, matematyką, zarządzaniem informacją lub innym pokrewnym
  • biegłej znajomości pakietu MS Office, w szczególności MS Excel oraz MS Access z zastosowaniem VBA
  • umiejętność programowania SAS-4GL/SQL będzie dodatkowym atutem
  • dobrej organizacji pracy, rozwiązywania problemów, dostrzegania ryzyk, łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • dobra znajomość języka angielskiego – mile widziana

Oferujemy:

  • profesjonalny system szkoleń
  • atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny, w tym prywatną opiekę zdrowotną i Pracowniczy Program Emerytalny
  • umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie