Dr Marek Panfil

Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej

Dr Marek Panfil to absolwent SGH w Warszawie, obecnie starszy wykładowca w Katedrze Finansów Akademii Leona Koźmińskiego.

Doświadczony biegły w zakresie wyceny przedsiębiorstw i aktywów niematerialnych. Doradca strategiczny w zakresie budowy wartości spółki dla akcjonariuszy. Starszy wykładowca potrafiący z sukcesem łączyć świat akademicki i świat biznesu. Autor/współautor 11 książek i 45 artykułów z obszaru finansów przedsiębiorstwa i wycen.

Ponad 25-letnie doświadczenie zawodowe zdobywał w Kanadzie (KGHM International – jako Internal Audit Manager i w EY jako manager w Transaction Advisory Service Valuation and Business Modeling), w Polsce w firmach konsultingowych czy jako niezależny członek rad nadzorczych w KGHM Polska Miedź SA, Interferie SA, NDM SA, a także jako wykładowca, mentor, kierownik studiów podyplomowych z zakresu wyceny przedsiębiorstw.

Od wielu lat szkoli kadrę menedżerską na studiach podyplomowych obecnie w Akademii Leona Koźmińskiego, a wcześniej także w SGH. Współpracuje jako instruktor z EY Academy of Business i Francuskim Instytutem Gospodarczym, prowadząc szkolenia z zarządzania płynnością finansową i kapitałem obrotowym, wyceną przedsiębiorstw, oceną opłacalności projektów inwestycyjnych.

Członek Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Biegłych Wyceny Przedsiębiorstw w Polsce.

Więcej informacji na stronie prywatnej: marekpanfil.com

Niezależny Członek Rady Nadzorczej.