2018-04-19

Scrum, agile, sprint to nie są dla Ciebie puste słowa? Sprawdź, może to Ciebie szukamy. W naszym Banku, w ramach Programu Transformacji Cyfrowej, wprowadzany jest Nowy Model Pracy oparty o „zwinne” metody zarządzania projektami, czyli „agile”.

Na czym konkretnie będzie polegał Nowy Model Pracy w Banku?

Kierunek zmiany modelu biznesowego wyznacza cyfryzacja życia społecznego i jej wpływ na klientów Banku. Mamy najlepszą na świecie bankowość mobilną i jesteśmy pionierem w dostarczaniu klientom bezpiecznego i prostego dostępu do usług administracji publicznej, poprzez bankowość elektroniczną. Tempo i skala, w jakiej nasi klienci zaczęli korzystać z tych udogodnień pokazują, że jest to właściwy kierunek. Chcemy rozwijać się szybciej i zwinniej, a cyfryzacja wymaga zupełnie nowego działania w organizacji. Wielu gigantów digitalizacji, z powodzeniem wprowadziło procesy bazujące na agile, co pozwoliło im radykalnie zwiększyć efektywność działania oraz poprawić konkurencyjność. Mowa, m.in. o firmach branży technologicznej, jak Spotify, Zappos, Netflix czy Google. Efektem nowego modelu pracy, w każdej z nich było przyspieszenie i wyższa produktywność wdrażania zmian.

PKO Bank Polski jako lider rynku finansowego staje przed podobnym wyzwaniem. W naszym Banku, wdrożenie Nowego Modelu Pracy rozpoczynamy stopniowo – najpierw w wybranych obszarach. Wszystko odbywa się w ramach Programu Transformacji Cyfrowej.

Jeśli chcesz brać udział w tym projekcie podejmij decyzję o dołączeniu do zespołu i zmieniaj oblicze Banku. Zapoznaj się z naszymi ofertami pracy:

Wszystkie oferty