2019-07-01

Skorzystaj ze zniżek na lotniskach całego świata. Wystarczy, że zapłacisz kartą VISA PKO Banku Polskiego.

VISA we współpracy z DragonPass rozpoczęła program zniżek „Podróżuj z VISA i płać do 25% taniej na lotniskach”, który potrwa do 30 września 2020 roku. Dzięki temu programowi każdy posiadacz aktywnej karty VISA PKO Banku Polskiego wydanej w Polsce może:

  • skorzystać z rabatów na lotniskach na całym świecie, w tym również na 11 lotniskach w Polsce w ponad 30 lokalach gastronomicznych (restauracje i kawiarnie) oraz punktach handlowych, m.in.: Aelia Duty Free, Toys Store, so! Coffee, Paul,
  • skorzystać z saloników lotniskowych na preferencyjnych warunkach, tj. w promocyjnej cenie 29,50 EUR w modelu „Pay as you go” – bez konieczności uiszczania opłaty członkowskiej.

Aby wziąć udział w programie wystarczy ściągnąć aplikację mobilną Airport Companion Europe (dostępna na telefony z systemem Android i iOS) i zarejestrować się, dodając do niej aktywną kartę VISA.

Pełna lista saloników lotniskowych znajduje się na stronie https://en.dragonpass.com.cn/airports i w aplikacji Airport Companion Europe. Lista sklepów i lokali gastronomicznych uczestniczących w programie jest dostępna w aplikacji, gdzie można znaleźć szczegóły na temat oferty każdego z nich. Dodatkowe informacje nt. programu zniżek znajdą Państwo na stronie Visa, w regulaminie oraz w najczęściej zadawanych pytaniach (FAQ)