Kolejne nagrody na naszym koncie – triumfujemy w rankingu Złoty Bankier

24.04.2024
Zwyciężyliśmy w aż 3 kategoriach rankingu Złoty Bankier. Zostaliśmy docenieni za najlepsze w Polsce konto osobiste, konto dla dziecka i najlepszą ofertę kredytu hipotecznego. Znaleźliśmy się też na podium rankingu ogólnego Złoty Bankier.

Złoty bankier w kategorii kont osobistych to, jak podkreślili organizatorzy rankingu, przede wszystkim zasługa usług dodatkowych dostępnych dla klientów w sekcji Usługi i zakupy w aplikacji mobilnej IKO i serwisie internetowym iPKO, jak np. Telemedycyna, CANAL+ online czy Kod Legimi

Nie bez znaczenia były również zmiany w Taryfie prowizji i opłat bankowych. W ich ramach m.in. ujednoliciliśmy ofertę kont, uprościliśmy język opisujący czynności, za które pobieramy opłaty oraz wprowadziliśmy zmiany w wyglądzie cennika.

W kategorii konto dla dziecka zostaliśmy docenieni m.in. za korzystne oprocentowanie środków znajdujących się na koncie.

Z kolei w kategorii kredytów hipotecznych o zwycięstwie zaważyło to, że w naszej ofercie znajdują się różne formuły oprocentowania dostosowane do potrzeb klientów, preferencje cenowe dla obecnych klientów i odpowiednio rozbudowany zestaw opcji, z których klient może skorzystać online.

Znaleźliśmy się również na podium w rankingu ogólnym Złoty Bankier – wielkokanałowa jakość obsługi – w którym zajęliśmy 3 miejsce. Zostaliśmy docenieni m.in. za: modernizacje placówek, wysoki standard obsługi w oddziałach i na call center, a także kompletność oferty dostępnej online.

Złoty Bankier to największe badanie sektora bankowego w Polsce, organizowane przez Bankier.pl i Puls Biznesu. Ranking Złoty Bankier wskazuje instytucje bankowe, które świadczą najwyższe standardy jakości obsługi, oferują najlepsze produkty i wyróżniają się na tle konkurencji.


Wybrane usługi dostępne w sekcji Usługi i zakupy dostarczane są za pośrednictwem PKO Finat sp. z o.o. Kod Legimi dostarcza Legimi S.A. za pośrednictwem PKO Finat sp. z o.o. Umowę z Dostawcą (Telmedicin sp. z o.o.) za pośrednictwem PKO Finat sp. z o.o. zawierasz na 6 miesięcy z automatycznym przedłużeniem na kolejne 6 miesięcy. Dostęp do usług w CANAL+ online dostarcza CANAL+ Polska S.A. za pośrednictwem PKO Finat sp. z o.o.