2014-10-22

Szybki dostęp do najczęściej wykorzystywanych funkcji oraz nowoczesny, intuicyjny i rozbudowany interfejs, nowa szata graficzna, łatwiejsza nawigacja - to tylko kilka nowości, z których mogą korzystać wszyscy klienci Banku.

Korzystając z nowego iPKO zyskujesz nowoczesny interfejs, intuicyjny układ nawigacji i o wiele więcej. Sprawdź!

 • Bezpośrednio po zalogowaniu do nowego iPKO:
  - sprawdzisz stan swoich finansów
  (podsumowanie środków zgromadzonych na rachunkach i lokatach oraz wszystkich zobowiązań),
  - wykonasz przelew,

  - sprawdzisz historię ostatnich wykonanych operacji
  (zarówno tych zrealizowanych, odrzuconych i anulowanych jak również oczekujących).
 • Samodzielnie nadasz własne nazwy dla rachunków, lokat i kredytów.
 • Odkryjesz, że dzięki nowym elementom graficznym przypisanym do Twoich operacji, przeglądanie i odnajdywanie potrzebnych informacji w historii operacji jest o wiele szybsze i łatwiejsze. Dodatkowo, jeśli zechcesz, w dowolnym momencie przypiszesz do operacji własne grafiki i zdjęcia.
 • Wybierzesz swój nowy sposób prezentacji historii operacji: w formie kafelków lub w formie tabeli.
 • Szybciej dotrzesz do najbardziej potrzebnych funkcji związanych z danym produktem (np. wykonanie przelewu, nadanie PINu do karty), korzystając z nowego boksu „na skróty”.

Nowe iPKO dostosowane zostało również do obsługi na urządzeniach mobilnych.

Oba serwisy iPKO: dotychczasowy oraz nowy są dostępne dla Klientów równolegle. Do logowania należy używać tych samych danych, a przełączenie pomiędzy serwisami jest możliwe w ramach tej samej sesji logowania. Należy pamiętać, że wraz ze zmianą serwisu zmienia się również wygląd strony logowania iPKO i jest różny dla obu serwisów (nowego oraz dotychczasowego). Oba serwisy są dostępne pod różnymi adresami:

Przypominamy również o nowej stronie logowania wybieranej z serwisu informacyjnego PKO Banku Polskiego. Po wybraniu przycisku „Zaloguj się” pokaże się strona skupiająca serwisy transakcyjne Banku i Spółek z Grupy Kapitałowej. Logując się ze strony informacyjnej Banku należy wybrać odpowiedni serwis logowania. Możliwe jest również ustawienie jednego z serwisów, jako domyślnego.

Zaloguj się do nowego iPKO: https://www.ipko.pl/nowe/

Filmy instruktażowe

Nowy wygląd i nowe możliwości

Kilka najważniejszych informacji dla wszystkich Klientów iPKO