2018-04-25
  • Kredyt Własny Kąt Hipoteczny rekordzistą rankingu Złoty Bankier,
  • Siódmy raz tryumfował w kategorii kredyt hipoteczny.
  • Bank od lat jest liderem w finansowaniu potrzeb mieszkaniowych Polaków.

W IX edycji rankingu Złoty Bankier PKO Bank Polski po raz kolejny został doceniony i uhonorowany statuetką Złotego Bankiera za Kredyt Własny Kąt Hipoteczny.To siódme trofeum Banku w kategorii kredyt hipoteczny.

Kredyt hipoteczny PKO Banku Polskiego zajął pierwsze miejsce i zdobył Złotego Bankiera w plebiscycie organizowanym przez Bankier.pl i Puls Biznesu. Eksperci docenili kredyt Własny Kąt Hipoteczny głównie za niskie koszt finansowania, dostępność i elastyczne podejście do wcześniejszej spłaty zobowiązania.

Bank od lat jest liderem w finansowaniu potrzeb mieszkaniowych Polaków. W ubiegłym roku udzielił kredytów hipotecznych o wartości blisko 13 mld zł. Całkowita wartość portfela kredytów i pożyczek wyniosła 205,7 mld zł. Kluczem do sukcesu jest oferta banku.

- Nagroda jest potwierdzeniem, że klienci cenią naszą ofertę. To również duża satysfakcja dla pracowników zaangażowanych w tworzenie, ciągłe doskonalenie i sprzedaż produktów hipotecznych naszego banku – podkreśla Agnieszka Krawczyk, dyrektor Departamentu Produktów Bankowości Hipotecznej.

PKO Bank Polski jest jednym z najczęściej stających na podium banków. Za najlepszy kredyt hipoteczny został nagrodzony aż 7 razy i jest niekwestionowanym liderem tej kategorii. W tym roku eksperci docenił także Mini Ratkę wyróżniającą się „wakacjami” kredytowymi a w badaniu wielokanałowej jakości obsługi - infolinię banku za kompetencje i kulturę osobistą konsultantów oraz ergonomię kanałów elektronicznych. Z kolei internauci docenili działania banku w mediach społecznościowych, jego spot reklamowy „Kluczowe decyzje” oraz inicjatywę społeczną - PKO Bieg Charytatywny.

Konkurs Złoty Bankier jest największym w kraju rankingiem poziomu obsługi bankowej, jakości produktów, komunikacji reklamowej i w social media, społecznego zaangażowania banków oraz najbardziej innowacyjnych produktów i usług na rynku bankowym. Wskazuje banki, które w swojej działalności stawiają na najlepsze praktyki rynkowe, a ich produkty i usługi są odpowiedzią na oczekiwania oraz potrzeby klientów.