2019-12-23

Promocja jak z filmu! Oglądaj HBO GO przez 30 dni bez dodatkowych opłat w tym takie serialowe hity jak: „Gra o tron”, „Wataha” czy „Mroczne materie”. Wszystko to masz w HBO GO na wyciągnięcie pilota. Jak włączyć dostęp do tej rozrywki? Skorzystaj z oferty PKO Banku Polskiego – tu scenariusz zawsze ma dobre zakończenie.

Aby zdobyć dostęp do bogatej bazy filmów i seriali w HBO GO, wystarczy podpisać umowę na: PKO Konto za Zero, PKO Konto za Zero Rodzina 500+, Konto dla Młodych, Konto bez Granic lub Konto indywidualne Inteligo między 18.12.2019 r. a 31.01.2020 r.

Równocześnie staniemy się posiadaczami dwóch kont: bankowego i w HBO GO. Będziemy mogli korzystać z serwisu przez 30 lub 37 dni bezpłatnie (na aktywację kodu jest czas do 15.03.2020 r.).

Kto może skorzystać z super oferty? Klient, który spełni warunki regulaminu - w tym m.in.:

  1. Nie posiadał żadnego ze wspomnianych kont od 01.07.2018 r. do czasu trwania promocji.
  2. Wyraził zgodę podczas składania wniosku o konto na otrzymywanie od Banku informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych).
  3. Zarejestrował się w promocji do 31.01.2020 r. na stronie www.pkobp.pl/hbogo
  4. Wykonał w ciągu 30 dni od podpisania umowy o konto:
    - minimum 1 transakcję bezgotówkową kartą debetową do konta na łączną kwotę co najmniej 100 zł w sklepach stacjonarnych i internetowych,
    - minimum 1 transakcję aplikacją mobilną IKO na łączną kwotę co najmniej 40 zł – może to być przelew zwykły (z wyłączeniem przelewu własnego w PKO Banku Polskim), przelew walutowy lub zakupy z kodem BLIK w sklepach stacjonarnych i internetowych.

Miesiąc z HBO GO może być trafionym prezentem na święta dla wybranej osoby lub  całej rodziny. Jeden uczestnik może otrzymać jeden kod promocyjny -  zostanie on przekazany w formie powiadomienia w aplikacji mobilnej IKO maksymalnie w ciągu 30 dni kalendarzowych od daty spełnienia warunków uczestnictwa w promocji.