2020-02-17

ZYSKAJ 500 ZŁ NA ZAKUPY NA STACJACH ORLEN!

Weź udział w konkursie i zagraj o 1 z 55 kart upominkowych o wartości 500 zł do wykorzystania na zakupy na stacjach Orlen. To proste:

  • Kup w aplikacji IKO lub serwisie iPKO ubezpieczenie samochodu zawierające co najmniej OC albo AC
  • Zarejestruj się w celu wzięcia udziału w konkursie i odpowiedz na pytanie konkursowe do 31.03.2020 r.
  • Spełnij pozostałe warunki, które znajdziesz na stronie konkursu i w jego Regulaminie

Konkurs trwa od 17.02.2020 r. do 31.03.2020 r. i jest organizowany przez PKO Bank Polski. Szczegółowe warunki konkursu znajdziesz w jego Regulaminie.

 

Upewnij się, że na moment zakończenia konkursu masz aktualne dane osobowe w serwisie iPKO (dokument tożsamości, adres e-mail i adres korespondencyjny muszą być uzupełnione) oraz aktywną zgodę na marketing elektroniczny w PKO Banku Polskim. Sprawdź jak ją włączyć

Zwycięzcy konkursu otrzymają karty upominkowe do 15.05.2020 r. Karta upominkowa ważna będzie 24 miesiące od dnia jej aktywacji, a data jej aktywacji będzie podana wraz z informacją o przyznaniu nagrody powiadomieniem push w Aplikacji mobilnej IKO lub drogą mailową.

PKO Bank Polski SA jest agentem ubezpieczeniowym. Szczegółowe informacje o ubezpieczeniach, w tym o ograniczeniach i wyłączeniach odpowiedzialności ubezpieczycieli, znajdują się w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia poszczególnych produktów oraz w Ustawie o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych, dostępnych na stronie www.pkobp.pl