2022-08-31

Internauci zdecydują, która szkoła wygra aż 10 tys. zł brutto.

Głosowanie jest częścią corocznego Konkursu SKO dla szkół i nauczycieli. Celem realizowanej w dwóch etapach rywalizacji (regionalnym oraz krajowym) jest nagrodzenie najlepszych szkół podstawowych aktywnie uczestniczących w programie edukacyjnym Szkolnych Kas Oszczędności.

W głosowaniu internautów o nagrodę w wysokości 10 tys. zł brutto rywalizuje 10 placówek, których elektroniczne prezentacje zdobyły najwyższą punktację w etapie regionalnym. Jury brało pod uwagę m.in. organizację wydarzeń szkolnych ukierunkowanych na promocję przedsiębiorczości i oszczędzania, aktywne prowadzenie bloga na platformie SzkolneBlogi.pl, czy wyniki internetowego Testu wiedzy SKO.

Oprócz nagrody internautów, komisja konkursowa etapu krajowego zdecyduje, która szkoła zdobędzie 20 tys. zł, 15 tys. zł, 10 tys. zł brutto (odpowiednio za trzy pierwsze miejsca w konkursie).

Zapoznaj się z najlepszymi pracami szkół i weź udział w głosowaniu. Głosowanie potrwa do 10 września 2022 r. do godz. 13:00.

Chcę oddać swój głos w Konkursie SKO

Więcej informacji na temat programu edukacyjnego Szkolnych Kas Oszczędności oraz oferty PKO Banku Polskiego dla dzieci w wieku 5-13 lat znajduje się na stronie www.pkobp.pl/klienci-indywidualni/dla-dzieci/.