PKO Bank Polski od kilkunastu lat oferuje kompleksowe usługi finansowe w ramach oferty Bankowości Prywatnej. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, jeśli chcieliby Państwo ulokować aktywa o wartości co najmniej 1 mln zł lub równowartość tej kwoty w innych walutach w produktach i usługach Grupy Kapitałowej PKO Banku Polskiego.

Oferta

Zapewniamy dostęp do wszystkich potrzebnych produktów i usług finansowych: od obsługiwanych zdalnie i w sposób tradycyjny kont osobistych i depozytowych przez usługi maklerskie i skarbowe, prestiżowe karty kredytowe z komfortowym pakietem ubezpieczeń, po szerokie spektrum produktów inwestycyjnych oraz najem lub  leasing samochodów czy jachtów. Oferujemy też wszechstronne finansowanie potrzeb bieżących oraz inwestycyjnych.

Największy atut

Z naszych produktów i usług mogą Państwo korzystać online w aplikacji mobilnej lub serwisie internetowym. Jednak największym atutem naszej usługi jest wsparcie Doradcy, który zapewni indywidualną opiekę Państwu i państwa rodzinie. Wszyscy Doradcy Bankowości Prywatnej mają certyfikat EFPA EFA Europejskiego Doradcy Finansowego, co potwierdza ich najwyższe kwalifikacje zawodowe w zakresie doradztwa i planowania.

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4

Informacje prasowe

Ekonomiści PKO Banku Polskiego najlepsi według „Parkietu”. Piotr Bujak „Ekonomistą Roku”

Zespół ekonomistów PKO Banku Polskiego w składzie Piotr Bujak, Urszula Kryńska, Kamil Pastor, Marta Petka-Zagajewska, Agnieszka Pierzak i Anna Wojtyniak zwyciężył w konkursie prognostycznym Gazety Giełdy „Parkiet”. Zespół zdobył 1. miejsce w głównym rankingu, uwzględniającym prognozy wskaźników makroekonomicznych i rynkowych. Był wiceliderem rankingu prognoz makroekonomicznych, a w rankingu dla prognoz rynkowych był na 4. pozycji. To już trzecie zwycięstwo zespołu w konkursie „Parkietu” w ciągu ostatnich czterech lat. Tym samym ekonomiści PKO Banku Polskiego zdominowali scenę prognostyczną w wymagającym okresie lat 2020-2023.

Czytaj więcej

Trzecia CAVALIADA w Sopocie przeszła do historii

Już po raz trzeci Sopot był gospodarzem największego wydarzenia jeździeckiego w Polsce. Trzecim przystankiem CAVALIADY Tour 2023/2024 była ERGO ARENA, na której wystartowało w sumie 159 zawodników i 231 koni z 6 państw.

Czytaj wiecej 

PKO Bank Polski testuje innowacyjne rozwiązania w obszarze ESG
  • PKO Bank Polski rozpoczął współpracę ze startupami z Poland ClimAccelerator i testuje sześć innowacyjnych rozwiązań w obszarze ESG.
  • Wśród uruchomionych pilotażowo usług znalazły się kalkulatory do liczenia śladu węglowego, aplikacja do budowania odpowiedzialnej kultury organizacji w zakresie ochrony klimatu i rozwiązanie do analizy floty pod kątem ograniczenia jej negatywnego wpływu na klimat.
  • To kolejne działania zrealizowane w ramach autorskiej platformy współpracy ze startupami Let’s Fintech with PKO Bank Polski!
     

Czytaj więcej