Od 13 lat dbamy o osobiste finanse najbardziej zamożnych klientów, których wspiera zespół 79 doradców bankowości prywatnej w całej Polsce

Udostępniliśmy 11 komfortowych biur bankowości prywatnej dbających o dyskrecję podczas rozmów o finansach

Pomagamy budować poczucie bezpieczeństwa w oparciu o technologie i rozwiązania grupy kapitałowej PKO Banku Polskiego


Pomagamy w licznych aspektach zarządzania finansami. Oferujemy nowoczesne i komplementarne rozwiązania od codziennej bankowości, bezpiecznego oszczędzania, kart kredytowych po usługi maklerskie oraz szeroki zakres produktów inwestycyjnych, skarbowych i kredytowych.

Trwała relacja, jaką chcemy z Państwem zbudować, zaczyna się od rozpoznania potrzeb i opiera na wspólnych wartościach

Współpracować będą z Państwem Doradcy Bankowości Prywatnej, którzy ułatwią codzienne bankowanie i prowadzenie osobistych finansów. Jesteśmy pewni, że ich profesjonalizm poparty solidnym doświadczeniem przyczyni się do wieloletniej oraz partnerskiej współpracy. 

Inwestujemy w naszą wiedzę i umiejętności, dlatego Doradcy Bankowości Prywatnej posiadają europejski certyfikat EFPA EFA, co potwierdza ich wysokie kwalifikacje zawodowe w zakresie planowania i doradztwa finansowego. 

Nieustannie rozwijamy nasze usługi i produkty, aby umożliwić Państwu realizację osobistych celów finansowych. W oparciu o analizę i zrozumienie Państwa potrzeb szukamy rozwiązań, a w celu ich realizacji łączymy kompetencje współpracując z ekspertami biura maklerskiego, funduszy inwestycyjnych oraz analiz rynku i transakcji skarbowych.

Zapraszamy do rozmowy o finansach

Zespół Bankowości Prywatnej  

Nasza usługa skierowana jest do Klientów, którzy zgromadzą w banku aktywa min. 1 mln złotych

(lub równowartość tej kwoty w walucie wymienialnej).

Prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego.

 

motto
Forbes lista 100
Zdjęcie 1

Informacje prasowe

Ekonomiści PKO Banku Polskiego najlepsi według „Parkietu”. Piotr Bujak „Ekonomistą Roku”

Zespół ekonomistów PKO Banku Polskiego w składzie Piotr Bujak, Urszula Kryńska, Kamil Pastor, Marta Petka-Zagajewska, Agnieszka Pierzak i Anna Wojtyniak zwyciężył w konkursie prognostycznym Gazety Giełdy „Parkiet”. Zespół zdobył 1. miejsce w głównym rankingu, uwzględniającym prognozy wskaźników makroekonomicznych i rynkowych. Był wiceliderem rankingu prognoz makroekonomicznych, a w rankingu dla prognoz rynkowych był na 4. pozycji. To już trzecie zwycięstwo zespołu w konkursie „Parkietu” w ciągu ostatnich czterech lat. Tym samym ekonomiści PKO Banku Polskiego zdominowali scenę prognostyczną w wymagającym okresie lat 2020-2023.

Czytaj więcej

Trzecia CAVALIADA w Sopocie przeszła do historii

Już po raz trzeci Sopot był gospodarzem największego wydarzenia jeździeckiego w Polsce. Trzecim przystankiem CAVALIADY Tour 2023/2024 była ERGO ARENA, na której wystartowało w sumie 159 zawodników i 231 koni z 6 państw.

Czytaj wiecej 

PKO Bank Polski testuje innowacyjne rozwiązania w obszarze ESG
  • PKO Bank Polski rozpoczął współpracę ze startupami z Poland ClimAccelerator i testuje sześć innowacyjnych rozwiązań w obszarze ESG.
  • Wśród uruchomionych pilotażowo usług znalazły się kalkulatory do liczenia śladu węglowego, aplikacja do budowania odpowiedzialnej kultury organizacji w zakresie ochrony klimatu i rozwiązanie do analizy floty pod kątem ograniczenia jej negatywnego wpływu na klimat.
  • To kolejne działania zrealizowane w ramach autorskiej platformy współpracy ze startupami Let’s Fintech with PKO Bank Polski!
     

Czytaj więcej