Więcej o ubezpieczeniu pożyczki gotówkowej

Pożyczka do 100 tys. zł – ubezpieczenie Ochrona dla Ciebie

Pożyczka od co najmniej 100 tys. zł – ubezpieczenie Ochrona dla Ciebie +

Masz pytania o naszą ofertę? Umów się online na rozmowę z doradcą

Możesz wybrać: wideorozmowę, telefon lub spotkanie w oddziale. Więcej o usłudze

Umów się online

 


Materiał marketingowy

PKO Bank Polski działa jako agent ubezpieczeniowy, a szczegółowe informacje dotyczące pełnomocnictwa są zawarte w załączniku w zakładce „Pokaż pliki do pobrania”.

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Ochrona ubezpieczeniowa w przypadku ubezpieczenia Ochrona dla Ciebie świadczona jest przez PKO Życie Towarzystwo Ubezpieczeń SA oraz PKO Towarzystwo Ubezpieczeń SA, a w przypadku ubezpieczenia Ochrona dla Ciebie + przez PKO Życie Towarzystwo Ubezpieczeń SA.

Szczegółowe informacje o ubezpieczeniach, w tym o ograniczeniach oraz wyłączeniach odpowiedzialności ubezpieczycieli, znajdują się w Warunkach Ubezpieczenia, Karcie Produktu, a także Dokumencie zawierającym informacje o produkcie ubezpieczeniowym (Ochrona dla Ciebie), które zawarte są w załączniku w zakładce  „Pokaż pliki do pobrania”.


dotyczy kwoty pożyczki netto (bez kredytowanych kosztów)

przeszczep: serca, płuca, nerki, wątroby, szpiku kostnego w charakterze biorcy

wysokość świadczeń zależna jest od liczby pożyczkobiorców, udział danego  pożyczkobiorcy w Sumie Ubezpieczenia równy jest 100%, gdy ochroną objęty jest jeden Ubezpieczony albo 50%, w przypadku dwóch Ubezpieczonych

w całym Okresie Ochrony, łączny limit świadczeń wynosi nie więcej niż 12 Rat, bez względu na liczbę Zdarzeń Ubezpieczeniowych dla wszystkich ryzyk