Teraz bilety komunikacji miejskiej kupisz przez telefon

21.09.2023

Śpieszysz się na tramwaj lub autobus, a nie masz jeszcze biletu na przejazd? Każdemu się to czasem zdarza i nie musisz się tym stresować. Teraz kupisz swój bilet przez telefon dzięki aplikacji mobilnej IKO.

To wygodne i nowoczesne rozwiązanie, dzięki któremu zapłacisz za bilet w błyskawicznym tempie. Nie ucieknie już żaden autobus czy tramwaj.

Jak kupić bilet przez telefon?

Aby opłacić swój przejazd komunikacją miejską, nie musisz już szukać kasy biletowej lub biletomatu. W aplikacji mobilnej IKO szybko kupisz bilet przez telefon. Wystarczy, że masz ją na swoim telefonie:

  1. Zaloguj się i wejdź w Więcej Bilety komunikacyjne Kup nowy bilet
  2. Wybierz miasto, strefę i rodzaj biletu oraz zaznacz konto, z którego opłacisz przejazd
  3. Sprawdź komunikaty w aplikacji – np. w Warszawie lub w Katowicach musisz skasować bilet za pomocą kodu QR, inne miasta wymagają np. numeru linii autobusu
  4. W razie kontroli ponownie wejdź w Bilety komunikacyjne i pokaż swój bilet na telefonie. 

Oszczędzaj czas i kupuj bilety w telefonie

Jak widzisz, kupowanie biletu przez internet jest banalnie proste! To także oszczędność czasu, którego często nam brakuje, gdy spieszymy się na autobus lub tramwaj. Przejazd opłacisz gdziekolwiek jesteś za pomocą kilku kliknięć, bez stania w kolejce do kasy.

To idealne rozwiązanie dla zabieganych osób, które często korzystają z komunikacji miejskiej. Gdy kupujesz bilety komunikacyjne w aplikacji IKO, płacisz jedynie za swój przejazd, bez dodatkowych kosztów.

To przydatna funkcja w codziennym życiu, która zdecydowanie zwiększa komfort podróżowania po mieście. Odkryj jeszcze więcej korzyści, które zyskasz dzięki aplikacji mobilnej IKO.