Grafika

Automarket.pl

  • Szeroki wybór samochodów nowych, gotowych do odbioru, i używanych ze sprawdzonym stanem technicznym
  • Gwarancja i obsługa serwisowa
  • Atrakcyjne formy finansowania - pożyczka (RRSO 18,53%), wynajem długoterminowy, leasing na firmę lub konsumencki

3 kroki do wymarzonego auta

1
Przejdź na Automarket.pl i wybierz samochód
2
Wybierz formę finansowania
(pożyczka, wynajem długoterminowy, leasing, zakup za gotówkę)
3
Skontaktuj się z doradcą PKO Leasing lub wypełnij wniosek na Automarket.pl

Przy wynajmie długoterminowym decyzję o przyznaniu finansowania otrzymasz online w ciągu kilku minut

Pytania i odpowiedzi

Na Automarket.pl znajdziesz samochody nowe i używane. Wszystkie auta są objęte gwarancją i spełniają szczegółowe kryteria stanu technicznego. Platforma oferuje:

To Ty decydujesz, jaką formę finansowania wybierzesz: wynajem długoterminowyleasing, pożyczkę lub zakup za gotówkę.

Wszystkie samochody na Automarket.pl są objęte gwarancją, która obejmuje główne podzespoły samochodu. Okres i szczegółowy zakres gwarancji dla poszczególnych samochodów znajdziesz przy każdym ogłoszeniu.
Każdy samochód używany z platformy Automarket przechodzi inspekcję, która składa się kilkudziesięciu punktów i drobiazgowo opisuje stan auta. Inspekcja obejmuje m.in. nadwozie i wnętrze pojazdu, układy napędowy, jezdny, hamulcowy czy kierowniczy.
Oczywiście. Do każdej oferty dołączamy dane kontaktowe sprzedawcy. Wystarczy, że zadzwonisz na podany numer lub wyślesz formularz kontaktowy, a umówimy Cię w dogodnym terminie na oględziny pojazdu.
W każdej ofercie na Automarket.pl znajdziesz informację o lokalizacji samochodu, który Cię interesuje.
Jeśli wybierzesz wynajem długoterminowy, możemy dostarczyć samochód w wybrane przez Ciebie miejsce. W pozostałych przypadkach możesz odebrać auto z miejsca sprzedaży – znajdziesz je w ofercie każdego samochodu na Automarket.pl.
  • Pożyczka – zostaw swoje dane, a oddzwonimy do Ciebie i przedstawimy szczegóły. RRSO 18,53%
  • Wynajem długoterminowy – cały proces odbywa się online. Wybierasz wysokość opłaty na start, okres umowy oraz pakiet serwisowy. Na tej podstawie obliczamy miesięczną opłatę. Umowę zawierasz na stronie Automarket.pl, a auto dostarczamy we wskazane przez Ciebie miejsce.
  • Leasing dla firm – wniosek składasz na platformie Automarket, a następnie wszystkie formalności przeprowadzasz z doradcą PKO Leasing.
Jeżeli zdecydujesz się na wynajem długoterminowy, możesz załatwić wszystkie formalności online, a samochód dostarczymy pod wskazany przez Ciebie adres.

Więcej szczegółów, w tym informacje dla poszczególnych ofert dotyczące gwarancji, możliwych form finansowania i specyfikacji samochodów znajdziesz na Automarket.pl. Właścicielem Automarket.pl jest PKO Leasing S.A. PKO Bank Polski S.A. pośredniczy w procesie sprzedaży produktu. Warunki gwarancji znajdują się na stronie Automarket.pl w opisie danego pojazdu. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

RRSO - Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania dla przykładu reprezentatywnego. Udzielenie pożyczki online, leasingu lub wynajmu długoterminowego jest uzależnione od oceny zdolności kredytowej.