Automarket.pl

 • Szeroki wybór samochodów nowych, gotowych do odbioru, i używanych ze sprawdzonym stanem technicznym
 • Gwarancja i obsługa serwisowa
 • Atrakcyjne formy finansowania - pożyczka (RRSO 17,15%), wynajem długoterminowy, leasing na firmę lub konsumencki

Co jeszcze daje Ci Automarket?

Grafika w kafelku Wyselekcjonowane samochody osobowe i użytkowe

Wyselekcjonowane samochody osobowe i użytkowe

Nowe auta gotowe do odbioru. Używane auta ze sprawdzonym stanem technicznym i potwierdzoną historią serwisową.

Grafika w kafelku Jazdę próbną wybranym samochodem

Jazdę próbną wybranym samochodem

Możliwość przetestowania wybranego auta podczas jazdy próbnej oraz - w przypadku samochodów używanych - zwrotu auta w ciągu 5 dni i przejechaniu nie więcej niż 300 kilometrów

Grafika w kafelku Wygodę transakcji

Wygodę transakcji

Jeżeli zdecydujesz się na wynajem długoterminowy, wszystko załatwisz online, włącznie z podpisaniem umowy oraz możliwością zamówienia dostawy auta prosto pod Twój dom.

Grafika w kafelku Pełną obsługę serwisową z pakietem Comfort

Pełną obsługę serwisową z pakietem Comfort

W cenie miesięcznej raty leasingu lub wynajmu masz zapewnione przeglądy i naprawy oraz zakup, wymianę i przechowywanie opon. Możesz również wybrać auto z podstawowym pakietem Basic.

Grafika w kafelku Atrakcyjne formy finansowania

Atrakcyjne formy finansowania

Czyli pożyczka (RRSO 17,15%), wynajem długoterminowy, leasing na firmę lub konsumencki:

Grafika w kafelku Finansowanie dostosowane do Twoich potrzeb

Finansowanie dostosowane do Twoich potrzeb

Nawet 0% opłaty wstępnej. To Ty decydujesz, ile możesz przeznaczyć na start. Okres finansowania (12-48 msc.) i miesięczną ratę dostosowaną do Twoich potrzeb i możliwości.

3 kroki do wymarzonego auta

 • 1
  Przejdź na Automarket.pl i wybierz samochód
 • 2
  Wybierz formę finansowania
  (pożyczka, wynajem długoterminowy, leasing, zakup za gotówkę)
 • 3
  Skontaktuj się z doradcą PKO Leasing lub wypełnij wniosek na Automarket.pl

  Przy wynajmie długoterminowym decyzję o przyznaniu finansowania otrzymasz online w ciągu kilku minut

Pytania i odpowiedzi

 • Na Automarket.pl znajdziesz samochody nowe i używane. Wszystkie auta są objęte gwarancją i spełniają szczegółowe kryteria stanu technicznego. Platforma oferuje:

  To Ty decydujesz, jaką formę finansowania wybierzesz: wynajem długoterminowyleasing, pożyczkę lub zakup za gotówkę.

 • Wszystkie samochody na Automarket.pl są objęte gwarancją, która obejmuje główne podzespoły samochodu. Okres i szczegółowy zakres gwarancji dla poszczególnych samochodów znajdziesz przy każdym ogłoszeniu.
 • Każdy samochód używany z platformy Automarket przechodzi inspekcję, która składa się kilkudziesięciu punktów i drobiazgowo opisuje stan auta. Inspekcja obejmuje m.in. nadwozie i wnętrze pojazdu, układy napędowy, jezdny, hamulcowy czy kierowniczy.
 • Oczywiście. Do każdej oferty dołączamy dane kontaktowe sprzedawcy. Wystarczy, że zadzwonisz na podany numer lub wyślesz formularz kontaktowy, a umówimy Cię w dogodnym terminie na oględziny pojazdu.
 • W każdej ofercie na Automarket.pl znajdziesz informację o lokalizacji samochodu, który Cię interesuje.
 • Jeśli wybierzesz wynajem długoterminowy, możemy dostarczyć samochód w wybrane przez Ciebie miejsce. W pozostałych przypadkach możesz odebrać auto z miejsca sprzedaży – znajdziesz je w ofercie każdego samochodu na Automarket.pl.
  • Pożyczka – zostaw swoje dane, a oddzwonimy do Ciebie i przedstawimy szczegóły. RRSO 17,15%
  • Wynajem długoterminowy – cały proces odbywa się online. Wybierasz wysokość opłaty na start, okres umowy oraz pakiet serwisowy. Na tej podstawie obliczamy miesięczną opłatę. Umowę zawierasz na stronie Automarket.pl, a auto dostarczamy we wskazane przez Ciebie miejsce.
  • Leasing dla firm – wniosek składasz na platformie Automarket, a następnie wszystkie formalności przeprowadzasz z doradcą PKO Leasing.
 • Jeżeli zdecydujesz się na wynajem długoterminowy, możesz załatwić wszystkie formalności online, a samochód dostarczymy pod wskazany przez Ciebie adres.

Wyjaśniamy oznaczenia

Więcej szczegółów, w tym informacje dla poszczególnych ofert dotyczące gwarancji, możliwych form finansowania i specyfikacji samochodów znajdziesz na Automarket.pl. Właścicielem Automarket.pl jest PKO Leasing S.A. PKO Bank Polski S.A. pośredniczy w procesie sprzedaży produktu. Warunki gwarancji znajdują się na stronie Automarket.pl w opisie danego pojazdu. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

RRSO - Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania dla przykładu reprezentatywnego. Udzielenie pożyczki online, leasingu lub wynajmu długoterminowego jest uzależnione od oceny zdolności kredytowej.