Sprawdzaj szczegóły firmowych kart w jednym miejscu

04.07.2024
W najnowszej wersji aplikacji IKO 3.154 skorzystasz też wygodniej ze skrótów na nowym ekranie przed zalogowaniem

Co nowego?

Szczegóły kart debetowych i kredytowych sprawdzisz na profilu firmowym w aplikacji IKO

Zależnie od Twoich uprawnień w aplikacji IKO używanej przez Twoją firmę, na liście zobaczysz tylko karty, z których korzystasz lub wszystkie karty firmowe. Niektóre szczegóły są dostępne tylko dla właścicieli firm lub osób z pełnymi uprawnieniami.

W aplikacji:

  • zobaczysz wizerunek i szczegóły karty
  • sprawdzisz historię transakcji
  • aktywujesz i nadasz PIN karcie
  • zastrzeżesz kartę i zrobisz czasową blokadę
  • podepniesz kartę do rachunku pomocniczego walutowego
  • dodasz powiadomienia dla karty w aplikacji

Ponadto dla kart debetowych sprawdzisz limit miesięczny dla pracowników, a w przypadku kart kredytowych – zobaczysz limit globalny, czyli łączny limit dla wszystkich kart kredytowych w firmie.

Nowy ekran przed zalogowaniem

  • Dzięki zmianom na ekranie przed zalogowaniem jeszcze wygodniej skorzystasz z aplikacji. Skróty szybkiego dostępu do ulubionych funkcji znajdziesz na dole ekranu, dzięki czemu są jeszcze bardziej w zasięgu ręki i można je wygodnie przesuwać palcem

Zaktualizuj aplikację IKO i zacznij korzystać z najnowszych funkcji – jeśli nie masz jej na swoim telefonie, pobierz ją z oficjalnego sklepu z aplikacjami.

Więcej o aplikacji IKO