2018-04-20

Programy stażowe w ramach Akademii PKO Banku Polskiego cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród studentów i absolwentów. W ramach rekrutacji wybrano najlepszych kandydatów, którzy dołączyli do Zespołów na co dzień zajmujących się analizą danych oraz obszarem IT.

Escape Room – ciekawość, która się opłaciła.

W tym roku nowością w ramach Assessment Center, był Escape Room, który zaskoczył naszych kandydatów, lecz jednocześnie okazał się dużym sukcesem. Gra została oparta na scenariuszu Gwiezdnej Akademii, podczas której nasi stażyści w czasie 60 minut musieli uratować statek kosmiczny przed katastrofą. Nie wszystkim się udało, lecz opinie otrzymane od naszych stażystów były bardzo pozytywne – mówi Joanna Leśniak z Departamentu Zarządzania Personelem i Efektywnością.

Oprócz pokoju zagadek, nasi stażyści zostali oficjalnie przywitani przez swoich przełożonych, wzięli udział w sesji „Dzień dobry w Banku”, poznali tajniki social mediów oraz uczestniczyli w pierwszym warsztacie integracyjnym.

Akademie stażowe PKO Banku Polskiego to specjalne programy przygotowujące młodych ludzi do pracy w konkretnych obszarach bankowości. Kryteria rekrutacji były bardzo wysokie, w zamian za to stażyści mogą liczyć na wynagrodzenie, szkolenia oraz ciekawe zadania projektowe.

Więcej: https://bankomania.pkobp.pl/nasz-bank/wydarzenia/inicjatywy-i-projekty/mlodzi-wybieraja-pko-bank-polski/