2019-01-23

Sztuczna inteligencja już w PKO Banku Polskim. Dzięki współpracy ze start-upem Emplocity wdrożyliśmy narzędzie wykorzystujące sztuczną inteligencję w procesach rekrutacyjnych.

Każdy zainteresowany pracą w największym polskim banku, na stronie kariery może porozmawiać z inteligentnym chatbotem rekrutacyjnym - Emplobotem.

Rozwiązanie dostarczone przez firmę Emplocity powstało z myślą o dużych organizacjach prowadzących równolegle dużą liczbę rozproszonych procesów rekrutacyjnych. Emplobot jest gotowy do równoczesnego prowadzenia wielu rozmów z kandydatami bez względu na miejsce, dzień tygodnia czy porę dnia.

Podczas rozmowy z kandydatem zapyta o jego doświadczenie zawodowe, umiejętności, dyspozycyjność i oczekiwania finansowe, a następnie na tej podstawie stworzy profil kandydata.

Dzięki zastosowaniu rozwiązań z obszaru sztucznej inteligencji system samodzielnie dopasuje kandydata do otwartych  procesów rekrutacyjnych. Rekruterowi pozostanie decyzja czy danego kandydata chce zaprosić na spotkanie. Dzięki temu całościowy proces rekrutacji ulegnie skróceniu i uproszczeniu.

Powiedz dzień dobry swojej karierze razem z botem.

Więcej o bocie znajdziesz tutaj