2014-01-09

We wtorek 14 stycznia w Częstochowie odbędzie się spotkanie „Akcjonariat Obywatelski. Inwestuj świadomie”. Organizowane jest w ramach programu edukacyjnego Ministerstwa Skarbu Państwa skierowanego do osób zainteresowanych inwestowaniem na giełdzie. Dom Maklerski PKO Banku Polskiego po raz kolejny zaangażowany jest w realizację tego projektu.

Jest to cykl bezpłatnych spotkań organizowanych w największych miastach Polski mających na celu budowę świadomości i poszerzanie wiedzy Polaków na temat rynku kapitałowego, Giełdy Papierów Wartościowych, instrumentów finansowych itp. W czasie warsztatów eksperci z naszego Domu Maklerskiego opowiedzą, w jaki sposób rozpocząć inwestowanie na rynku kapitałowym, jakimi kryteriami warto kierować się przy wyborze inwestycji giełdowych oraz dlaczego giełda może stanowić atrakcyjną alternatywę dla tradycyjnych sposobów lokowania oszczędności.

Projekt realizowany jest przez Ministerstwo Skarbu Państwa we współpracy z instytucjami rynku kapitałowego, domami maklerskimi i spółkami giełdowymi.

Najbliższe spotkanie organizowane przez nasz DM odbędzie się w Częstochowie 14 stycznia br. (wtorek) o godzinie 17:00 w Hotelu Mercure przy ul. Ks. J. Popiełuszki 2.

Uczestniczyć w nim mogą wszyscy zainteresowani inwestowaniem na giełdzie lub poszerzeniem swojej wiedzy na temat rynku kapitałowego.

Szkolenie jest bezpłatne a każdy z obecnych otrzyma materiały edukacyjne i weźmie udział w losowaniu upominków.

Zachęcamy pracowników do uczestnictwa w spotkaniu oraz zaproszenia swoich klientów i rodziny.

Kolejne spotkania organizowane przez nasz Dom Maklerski planowane są w Toruniu, 6 lutego (czwartek) o godzinie 17:00 w Hotelu Copernicus przy ul. Bulwarze Filadelfijskim 11 oraz w Słupsku, 27 lutego (czwartek) o godzinie 17:00 w Restauracji Aureus przy ul. Boh. Westerplatte 4.

Więcej informacji na temat programu „Akcjonariat Obywatelski. Inwestuj świadomie”: http://www.akcjonariatobywatelski.pl/