2018-04-16

W VIII Edycji Programu Mam PKO możesz zostać nagrodzony nie tylko 100 zł za skutecznie polecone konto, ale masz również szansę na zgarnięcie nawet 3000 zł za największą liczbę skutecznie poleconych kont. Zostań uczestnikiem Programu Mam PKO.

Zarejestruj się

Chcesz więcej? Jeśli w okresie od 6 kwietnia do 15 czerwca 2018 r. złożysz wniosek o pożyczkę gotówkową w PKO Banku Polskim skutkujący zawarciem umowy w kwocie co najmniej 3000 zł (wraz z kredytowanymi kosztami), możesz skorzystać z promocji „Dodatkowa premia w Mam PKO” i zgarnąć dodatkowe 100 zł premii.

Wystarczy, że poza zawarciem umowy pożyczki gotówkowej zostaniesz nagrodzony w VIII edycji programu Mam PKO za skutecznie polecone konto PKO Banku Polskiego: PKO Konta za Zero, PKO Konta dla Młodych lub PKO Konta bez Granic oraz :

  • zgłosisz chęć udziału w promocji za pomocą formularza rejestracyjnego
  • wyraziłeś lub wyrazisz stosowną zgodę na otrzymywanie od PKO Banku Polskiego informacji o charakterze marketingowym, w tym informacji handlowych.

Zarejestruj się do promocji

100 zł dodatkowej premii w promocji może otrzymać również osoba, która otworzy konto z Twojego polecenia i zostanie nagrodzona 50 zł za spełnienie warunków skutecznego polecenia zgodnie z Regulaminem i Zasadami VIII Edycji Programu Mam PKO. Wystarczy, że spełni warunki Regulaminu promocji.

Dowiedz się więcej o Programie „Mam PKO”

VIII Edycja Programu „Mam PKO” trwa od 2 lutego do 4 maja 2018 r.

Promocja „Dodatkowa premia w Mam PKO” trwa od 6 kwietnia do 15 czerwca 2018 r.

Regulamin oraz Zasady VIII edycji Programu „Mam PKO” 

Regulamin promocji „Dodatkowa premia w Mam PKO”

Organizatorem Programu „Mam PKO” oraz promocji „Dodatkowa premia w Mam PKO” jest PKO Bank Polski S.A.