2015-06-15

Aplikacja mobilna IKO sprawia, że zarządzanie finansami w PKO Banku Polskim staje się wygodniejsze. Najnowsza wersja aplikacji IKO na telefony z systemami Android, iOS i Windows Phone udostępnia aż 4 nowe funkcje:

 • Doładowania telefonu na kartę*
  Jeśli korzystasz z telefonu na kartę (Orange, NJU MOBILE, Plus**, T-Mobile, Heyah, Play) możesz doładować swój telefon bezpośrednio z aplikacji IKO. Wystarczy wybrać ikonkę „Doładowania” w menu aplikacji, aby przejść do miejsca, gdzie wypełnisz wszystkie potrzebne informacje. Aplikacja pozwoli Ci również na podgląd Twoich doładowań zdefiniowanych.

  Więcej
 • Podgląd szczegółów kart i kredytów*
  Teraz kontrola wydatków kartą debetową lub kartą kredytową w PKO Banku Polskim nie będzie wymagała zerkania na wyciąg z konta czy karty ani przeglądania historii w serwisie internetowym iPKO.

  W menu aplikacji IKO pod ikonką „Karty” podejrzysz szczegóły posiadanych w banku kart, limity transakcyjne oraz ostatnie transakcje z każdego miejsca, w którym Twoja aplikacja IKO ma połączenie z internetem.

  Dodatkowo dzięki aplikacji IKO szybko spłacisz wykorzystany limit kredytowy swojej karty kredytowej.

  Z kolei pod ikonką „Kredyty” ukryta jest lista i szczegóły posiadanych przez Ciebie kredytów w PKO Banku Polskim – dotyczy to również kredytów hipotecznych.

  Więcej
 • Zlecenia stałe*
  Korzystasz ze zleceń stałych, aby nie zawracać sobie głowy cyklicznymi opłatami za mieszkanie czy telefon? Szczegóły ustawionych zleceń stałych podejrzysz teraz nie tylko w serwisie internetowym iPKO, ale i w aplikacji IKO. Listę zleceń w telefonie znajdziesz po kliknięciu w ikonę „Zlecenia stałe” w menu aplikacji IKO.

  Więcej
 • Wysyłanie prośby o przelew do innego użytkownika aplikacji IKO
  Chcesz przesłać znajomemu przypomnienie o zaległej należności lub chcesz poprosić rodziców o szybki zastrzyk gotówki? Wykorzystaj aplikację IKO i wyślij prośbę o przelew na Twój numer telefonu. Jeśli osoba, którą prosisz o środki, ma aplikację IKO, będzie mogła Ci przesłać pieniądze. To ona decyduje, kiedy i ile pieniędzy otrzymasz, zatem czekaj na swój przelew – powiadomienie o wykonanej transakcji otrzymasz w aplikacji IKO.

  Wiecej

Pobierz aplikację IKO

Więcej o aplikacji IKO

 

* Niedostępne dla użytkowników portmonetki IKO

**(Simplus, MixPlus, 36i6, Sami Swoi)

Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną prz ez PKO BP Finat sp. z o.o. w zakresie doładowań telefonów komórkowych na rzecz Klientów korzystających z usługi IKO

Terms and Conditions for Mobile Phone Top Up Services Offered to Clients Using the IKO Service and Rendered Electronically by PKO BP Finat sp. z o.o.