2012-06-21

Max Pożyczka z Mini Ratą nigdy nie była tak atrakcyjna. Tylko do 30 czerwca br. w placówkach Banku można skorzystać z tak wyjątkowej oferty, również na konsolidację zadłużenia z innych banków. Wg rankingu Expander z 19 czerwca 2012 roku PKO Bank Polski oferuje najniższą na rynku ratę pożyczki gotówkowej. Na warunkach promocyjnych można otrzymać nawet 150 tys. zł, dodatkowo Max Pożyczkę wyróżnia minimum formalności:

  • • do 30 000 zł bez zabezpieczeń,
  • • do 15 000 zł bez zgody współmałżonka,
  • • pożyczkę bez zaświadczenia o dochodach mogą otrzymać klienci, na których rachunek w Banku wpływa wynagrodzenie.

Oprócz promocji Max Pożyczki klienci Banku mogą skorzystać z nowych atrakcyjnych warunków udzielania kredytu odnawialnego. Klienci posiadający PKO Konto za Zero mogą otrzymać kredyt odnawialny bez oprocentowania do kwoty 500 zł. Natomiast posiadacze PKO Konta bez Granic otrzymają 10 dni kalendarzowych na spłatę kredytu bez odsetek. Sposób naliczania odsetek na promocyjnych warunkach w przypadku zawarcia umowy kredytu odnawialnego w ramach PKO Konta bez Granic jest następujący:

  • • jeżeli klient, przez pierwszych 12 miesięcy od dnia podpisania umowy, korzysta z kredytu do wysokości przyznanego limitu w ciągu pierwszych 10 dni kalendarzowych w danym miesiącu i spłata wykorzystanego kredytu nie przekroczy również pierwszych 10 dni kalendarzowych, odsetki nie zostaną naliczone,
  • • w przypadku niespełnienia tych warunków, odsetki zostaną naliczone za cały okres korzystania z kredytu w granicach przyznanego limitu.

Promocja trwa do 31 sierpnia 2012 roku. Promocyjne warunki cenowe obowiązują w ciągu 12 miesięcy od daty podpisania umowy.

***

PKO Bank Polski jest liderem polskiego sektora bankowego. Skonsolidowany zysk netto PKO Banku Polskiego za I kwartał 2012 rok wyniósł 1,005 mld zł. Bank jest regularnie nagradzany w prestiżowych rankingach. Został uhonorowany nagrodą „Bank of the Year in Poland” przyznawaną przez międzynarodowy miesięcznik The Banker. Doceniono zarówno jego wyniki finansowe, jak i kompleksową modernizację. Instytut Rachunkowości i Podatków uhonorował Raport roczny PKO Banku Polskiego za 2010 rok Nagrodą Główną w konkursie „The Best Annual Report” w kategorii Banki i instytucje finansowe. Dwa produkty PKO Banku Polskiego: kredyt gotówkowy i lokata bankowa, zostały nagrodzone przez miesięcznik Reader's Digest certyfikatami "Produkt Roku 2011" jako najczęściej i najchętniej wybierane przez klientów. Bank jest też m.in. laureatem "Złotego Bankiera" za najlepszy na rynku kredyt hipoteczny, zwycięzcą konkursu "Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców", posiadaczem certyfikatu "Firma Przyjazna Klientowi" oraz najlepszym bankiem komercyjnym według Warsaw Business Journal. Innowacyjne rozwiązania bankowości korporacyjnej PKO Banku Polskiego zostały nagrodzone w konkursie Europrodukt. Bank otrzymał w ostatniej edycji tego konkursu trzy statuetki w kategorii produkt - za rachunek płacowy i skonsolidowany oraz rachunek escrow. Ponadto system bankowości elektronicznej iPKO Biznes po raz drugi zdobył Medal Europejski. PKO Bank Polski jest również najsilniejszym wizerunkowo bankiem w kraju, o czym świadczy pozycja lidera rankingu "Top Marka" według magazynu Press oraz tytuł Marki Godnej Zaufania przyznany przez miesięcznik Reader’s Digest. Jest także najdroższą marką na polskim rynku bankowym. Specjaliści z magazynu The Banker wycenili jej wartość na 1,5 mld dolarów, a w rankingu Rzeczpospolitej „Polskie Marki 2011” jej wartość została określona na 3,75 mld złotych. Jest także najbardziej wartościowym krajowym bankiem, jak wynika z rankingu „100 najcenniejszych firm Newsweeka”. Działalność filantropijna PKO Banku Polskiego została doceniona przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce, która przyznała Bankowi oraz Inteligo Financial Services statuetkę Dobroczyńcy Roku 2010, oraz przez Forum Darczyńców w Polsce, które przyznało Bankowi Nagrodę Specjalną za długoletnie i konsekwentne wspieranie działań społecznie użytecznych.