2013-06-26

W  AppStore i Google Play są już dostępne nowe wydania „Poradnika Bankowego” i „Brawo Banku” w wersji na tablety z Androidem, iPhone’y i iPady. 

Znajduje się w nich o wiele więcej niż artykuły z wersji drukowanej – dodatkowe materiały wideo, galerie zdjęć, audycje radiowe oraz specjalny konkurs dla czytelników. Aby wziąć w nim udział  wystarczy za pośrednictwem formularza znajdującego się w aplikacjach zaproponować hasło promujące mobilne wersje „Poradnika Bankowego” i „Brawo Banku”. Na autorów najlepszych pomysłów czekają klawiatury laserowe i tablety edukacyjne dla dzieci.

„Poradnik Bankowy” to doskonałe źródło wiedzy z dziedziny bankowości i finansów osobistych. Z kolei kierowany do dzieci „Brawo Bank”, którego celem jest bawiąc uczyć, to idealny pomysł dla rodziców, którzy chcą zainteresować swoje pociechy wartościową rozrywką. Obok pisanych przyjaznym językiem artykułów poświęconych tematom szkolnym, oszczędzaniu, ekologii i zdrowemu trybowi życia, najmłodsi czytelnicy znajdą tu konkursy, rebusy, zagadki i krzyżówki, które w wersji na tablet można rozwiązywać bezpośrednio na ekranie dotykowym.

Wydawnictwa można bezpłatnie pobrać z AppStore i Google Play, wpisując w wyszukiwarkę hasło Poradnik Bankowy lub Brawo Bank, bezpośrednie linki są dostępne również na stronie kwartalnika  www.poradnikbankowy.pkobp.pl.

 

Zapraszamy do pobierania i lektury.