2017-07-10

Dołącz do „Moja firma Moje PKO” i zacznij zarabiać na skutecznym polecaniu kont firmowych PKO Banku Polskiego: PKO Konto Firmowe, PKO Rachunek dla biznesu. W I Okresie Promocyjnym Programu możesz wygrać dodatkowo nawet 5000 zł.

Zarejestruj się

Ile można zarobić?

- 100 zł dla Ciebie za skutecznie polecone konto firmowe
- 200 zł dla osoby, która otworzy konto firmowe i spełni warunki określone w Regulaminie Programu oraz Zasadach I Okresu Promocyjnego Programu

Ile można wygrać za największą liczbę skutecznych poleceń??
- 5000 zł
– I miejsce,
- 3000 zł – II miejsce,
- 1000 zł
– III miejsce.

Nagrody za największą liczbę skutecznych poleceń będą przyznane po zakończeniu Okresu Promocyjnego Programu. Warunkiem ich przyznania jest skuteczne polecenie przez jednego Uczestnika Programu minimum 5 kont firmowych PKO Banku Polskiego, o których mowa powyżej.

Jak zarabiać na skutecznym polecaniu kont firmowych i grać o dodatkowe nawet 5000 zł?
Krok 1: Zarejestruj się w Programie „Moja firma Moje PKO” i zaakceptuj jego Regulamin. Podczas rejestracji pamiętaj o podaniu tego samego numeru telefonu, który znajduje się w Twoich danych w serwisie internetowym iPKO. Ten numer telefonu będzie Twoim kodem polecenia.
Krok 2: Polecaj swoim znajomym PKO Konto Firmowe lub PKO Rachunek dla Biznesu, podając im swój numer telefonu jako kod polecenia.
Krok 3:Otrzymujesz 100 zł za każde skutecznie polecone konto firmowe i zyskujesz szansę wygrania dodatkowo nawet 5000 zł.

Zarejestruj się

Dowiedz się więcej o Programie „Moja firma Moje PKO”

I Okres Promocyjny Programu „Moja firma Moje PKO” trwa od 10 lipca do 30 września 2017 r.

Regulamin Programu „Moja firma Moje PKO
Zasady I Okresu Promocyjnego Programu „Moja firma Moje PKO”