2013-05-24

Już w sobotę jedno z największych wydarzeń w świecie piłkarskim. Kibice z całego świata zwrócą oczy w stronę stadionu na Wembley, gdzie odbędzie się finał Ligi Mistrzów. Duża część kibiców będzie oglądać zmagania Borussii Dortmund i Bayernu Monachium ze znajomymi na mieście – zachęcamy do skorzystania z IKO przy tej okazji. Najbliższe punkty i bankomaty akceptujące IKO znajdziecie korzystając z geolokalizacji w aplikacji albo na stronie http://www.pkobp.pl/poi/. Jeżeli pożyczyliście od znajomego pieniądze, to potem w banalny sposób zwrócicie je przelewem na numer telefonu albo czekiem.

Po emocjach piłkarskich, nie zapomnij, że w niedzielę obchodzimy Dzień Matki! Za piękny bukiet kwiatów zapłacisz z 20% zniżką wykorzystując kod rabatowy, który udostępniamy użytkownikom IKO. Kod rabatowy znajdziesz w zakładce „Oferta dla Ciebie” w serwisie transakcyjnym iPKO.

Aby móc skorzystać ze specjalnych ofert dla użytkowników IKO należy wyrazić zgodę na marketing elektroniczny i marketing podmiotów współpracujących z Bankiem, którą wyrazisz bezpośrednio po zalogowaniu do serwisu iPKO w zakładce „Dostep” > „Dane osobowe” > „Zmień”.