2014-07-23

PKO Bank Polski zaprasza wszystkie dzieci, które korzystają z rachunku SKO Konto dla Ucznia lub PKO Konto Dziecka, do udziału w konkursie "Wakacyjna przygoda z finansami". Konkurs polega na przygotowaniu – zgodnie z kategorią wiekową dziecka – pracy plastycznej lub opowiadania, które będzie łączyło dwa elementy: wakacje oraz finanse. Łącznie nagrodzimy aż 32 dzieci.

Zadanie konkursowe:
Dzieci, które nie ukończyły 9. roku życia, przygotowują pracę plastyczną w dowolnej technice, w formacie A4, która będzie oddawała hasło "Wakacyjna przygoda z finansami".
Dzieci, które ukończyły 9. rok życia, ale nie ukończyły 13 lat, piszą opowiadanie streszczające ich wakacyjną przygodę z finansami. Opowiadanie nie powinno przekroczyć objętości 3 tysięcy znaków ze spacjami pismem komputerowym lub strony A4 pismem odręcznym.

Nagrody:
W każdej kategorii wiekowej na autorów najlepszych prac czekają przenośne konsole do gier, tablety, aparaty fotograficzne oraz zestawy gadżetów bankowych.

Na prace czekamy do 22 września 2014 r. Najlepsze z nich zostaną opublikowane w przyszłym roku szkolnym m.in. na platformie www.SzkolneBlogi.pl

Więcej informacji o konkursie „Wakacyjna przygoda z finansami” oraz Regulamin.