2016-08-04
  1. Pobierz i aktywuj aplikację mobilną IKO.
  2. Zleć 3 płatności lub przelewy z aplikacji IKO na łączną kwotę min. 100 zł.
  3. Odbierz premię od Banku o wartości 15 zł.

Pula Nagród przewidziana w promocji „Aktywuj IKO” została wyczerpana.

Nagrodę otrzyma pierwsze 4 000 osób, które w czasie promocji wykonają 3 operacje aplikacją IKO na łączną kwotę min. 100 zł: płatność BLIK w sklepie lub internecie lub przelew na telefon/przelew na numer rachunku (kwota przelewu nie może być niższa niż 5 zł).

Więcej o aplikacji IKO

Jak aktywować aplikację IKO?

Regulamin promocji „Aktywuj IKO”

Aby wziąć udział w promocji i otrzymać nagrodę konieczne jest posiadanie zgody na otrzymywanie od PKO Banku Polskiego za pomocą środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych oraz propozycji zawarcia umów. Zgodę można aktywować w serwisie bankowości internetowej iPKO (zobacz, jak to zrobić), telefonicznie lub w dowolnym oddziale PKO Banku Polskiego.

Promocja „Aktywuj IKO” trwa od 04.08.2016 r. do 31.08.2016 r., chyba że pula premii nie zostanie wyczerpana – wówczas okres promocji ulega automatycznemu przedłużeniu do 30.09.2016 r. Udział w Promocji może wziąć jedynie klient, który nie miał aktywnej aplikacji IKO na żadnym telefonie do swojego indywidualnego numeru klienta w terminie do 03.08.2016 r. Promocja nie dotyczy klientów firmowych. Organizatorem promocji jest PKO Bank Polski z siedzibą w Warszawie.

Pobranie i korzystanie z aplikacji IKO wymaga dostępu do internetu, co może wiązać się z opłatą za transmisję danych.