2013-05-27

Już dzisiaj wszyscy użytkownicy IKO mogą wygodnie zapłacić online w nowych miejscach w sieci. Możliwość dokonania płatności po wyborze opcji „płacę z IKO” jest już w takich miejscach jak multikino.pl i intercity.pl

Siedząc wygodnie na kanapie w domu możemy dokonać płatności IKO za coraz więcej rzeczy. Planujesz wycieczkę? Za ofertę all inclusive zapłać przy pomocy aplikacji IKO w serwisie takich biur turystycznych jak alfastar.pl, neckermann.pl albo rainbowtours.pl. A może chcesz samemu zaplanować podróż samolotem lub pociągiem? Za bilety lotnicze zapłacisz IKO w serwisie tripsta.pl oraz fru.pl, a za kolejowe na intercity.pl albo bilet.kolejeslaskie.com. Albo zamiast dalekich wojaży masz ochotę wybrać się do pobliskiego kina lub teatru? Zapraszamy na serwisy bilety24.pl, cinema-city.pl oraz multikino.pl.  Szukasz innych atrakcji, najlepiej ze zniżką? Zakupy grupowe są dla Ciebie – zapłać IKO w serwisach groupon.pl oraz gruper.pl. Chyba, że brakuje w domu kilku podstawowych towarów, a nie chcesz ruszać się z kanapy? W auchandirect.pl znajdziesz wszystko co potrzebne, a na końcu zapłacisz IKO.

Płatność przy pomocy IKO jest szybsza, wygodniejsza i bezpieczniejsza od wszystkich innych dotychczas znanych sposobów płatności online. Gdy przychodzi czas rozliczenia, jedyne co musisz mieć przy sobie to telefon z IKO – niepotrzebne będą karty, dane logowania do serwisów transakcyjnych ani narzędzia autoryzacyjne. Po wyborze opcji „płacę z IKO” zostaniesz poproszony o podanie kodu IKO (lub numeru czeku) – wystarczy go wpisać i w zależności od wysokości kwoty potwierdzić transakcję w telefonie. Szybko i przyjemnie – spróbuj już dziś!

Aktualną listę sklepów internetowych, w których zapłacisz IKO znajdziesz w „plikach do pobrania” tutaj.