2014-11-05

Zawsze byłeś, lub jeszcze jesteś, „piątkowym uczniem”? A może po prostu interesujesz się najnowszą historią i stosunkami międzynarodowymi? Wygraj w konkursie PKO Banku Polskiego „Przygotuj się do Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym”. Czeka na Ciebie emocjonująca rozgrywka, w której wiedza będzie Twoim głównym sprzymierzeńcem, a czas… jedynym przeciwnikiem. Pokaż, co umiesz i zdobądź atrakcyjne nagrody! Na zwycięzców czekają urządzenia Smartwatch Samsung, abonamenty Spotify, a na szkoły biorące udział w konkursie także telewizory LG oraz bony zakupowe do sklepu internetowego empik.com.

PKO Bank Polski po raz kolejny  jest partnerem ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym. W 56. edycji konkursu tematem przewodnim jest rola ONZ w kształtowaniu ładu międzynarodowego. Tradycyjnie już, również w tym roku, Bank uruchomił aplikację na Facebooku, która umożliwia trening przed samą Olimpiadą, a najlepszym także zdobycie atrakcyjnych nagród ufundowanych przez PKO Bank Polski.

Zalogować się do aplikacji „Przygotuj się do Olimpiady o Polsce i Świecie Współczesnym” i wziąć udział w konkursie organizowanym przez Bank może każdy kto chce sprawdzić swój poziom wiedzy z zakresu historii najnowszej oraz stosunków międzynarodowych. Partnerem merytorycznym rywalizacji jest Uniwersytet Warszawski, który zadbał o odpowiedni, wysoki poziom trudności quizu, z którym zmierzą się uczestnicy konkursu.

Więcej informacji dotyczących przebiegu i zasad konkursu znaleźć można na Bankomanii.