2018-03-20

Opinia naszych Klientów jest dla nas największym wyróżnieniem.
Po raz kolejny otrzymaliśmy nominację w 3 kategoriach w plebiscycie Złoty Bankier, w których to Ty możesz sprawić, że otrzymamy statuetkę.

Zagłosuj

Kategoria: Spot reklamowy

„Kluczowe  decyzje” to spot wizerunkowy PKO Banku Polskiego o podróżach po świecie decyzji.
Spot został wyreżyserowany przez Tomasza Bagińskiego, a muzykę napisał Marcin Pawłowski, znany jako Pawbeats.

Kategoria: Bank wrażliwy społeczne

3. PKO Bieg Charytatywny to kolejna edycja ogólnopolskiej akcji PKO Banku Polskiego, realizowanej pod hasłem „Pomagamy z każdym krokiem”.

Na stadionach w 12 miastach, pięcioosobowe drużyny przez godzinę pokonują kolejne okrążenia, a ich zaangażowanie przeliczane jest na posiłki dla najbardziej potrzebujących dzieci.

Inicjatywa organizowana jest przy wsparciu Fundacji PKO Banku Polskiego.

Kategoria: Socialmedia

Obecność PKO Banku Polskiego w serwisach społecznościowych zapewnia naszym Klientom możliwość komunikacji i jest uzupełnieniem bezpośredniego kontaktu z bankiem w placówkach i na infolinii.

Jesteśmy dla Was m.in. na Facebooku, Twitterze, Youtube, LinkedInie, Instagramie i na Wykopie – do Waszej dyspozycji codziennie. Pomagamy, wyjaśniamy, zbieramy Wasze opinie, tak by doskonalić naszą ofertę dla Was.

Głosowanie trwa od 19 marca 2018 r. do dnia 8 kwietnia 2018 r. do godz. 24:00. Za udział w ankiecie i odpowiedź na pytanie konkursowe można otrzymać nagrodędowiedz się więcej w regulaminie. Udział w głosowaniu i konkursie należy potwierdzić klikając w odnośnik w wiadomości mailowej, która zostanie przesłana na wskazany przez Ciebie adres e-mail.