Wydając kartą Visa jednorazowo  min. 500 zł brutto w wybranej  hali Makro mogą Państwo odebrać bon o wartości 50 zł na kolejne zakupy.

Jak skorzystać z promocji?

Aby wziąć udział w promocji należy:

  • Przyjść do Makro w dowolny weekend* w terminie 4.08-3.09.2017 r.
  • Zapłacić jednorazowo kartą Visa za zakupy o wartości min. 500 zł brutto
  • Udzielić przy kasie prawidłowej odpowiedzi na pytanie „W jaki sposób można płacić za zakupy w Makro?”
  • Wymienić w Punkcie Głównego Kasjera potwierdzenie z terminala płatniczego na bon o wartości 50 zł na kolejne zakupy (w ciągu 3 dni od otrzymania potwierdzenia)

W każdym dniu trwania Promocji, bony otrzyma 1000 pierwszych uczestników, którzy spełnią warunki Promocji w danym dniu. W przypadku dokonania jednego dnia kilku jednorazowych zakupów o wartości min. 500 zł brutto i opłacenia ich przy użyciu tej samej karty Visa, uczestnik uzyskuje prawo do odbioru jedynie jednego bonu.

Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji może wziąć udział posiadacz karty płatniczej Visa, który może dokonywać zakupów w halach Makro na cele związane z prowadzoną działalnością.

Jeśli nie posiadają jeszcze Państwo Karty Klienta Makro należy zgłosić się do Działu Obsługi Klienta w hali Makro lub wypełnić formularz na stronie www.makro.pl

*Promocja trwa w każdy weekend (od piątku od godziny 17:00 do niedzieli do godziny 24:00  lub do wyczerpania bonów) w okresie 04.08.2017 do 03.09. 2017 r. w wybranych halach Makro. Organizatorem promocji „Zakupy z kartą Visa to dobry biznes” jest Makro Cash and Carry Polska S.A.  Więcej na www.makro.pl W promocji nie biorą udziału zakupy wyrobów tytoniowych, napojów alkoholowych, kart GSM, depozytów i paliwa. Bony można realizować w halach MAKRO Cash and Carry Polska S. A. z wyłączeniem wyrobów tytoniowych.

Regulamin

 

Drukuj