Wydaj kartą Visa jednorazowo min. 500 zł brutto w wybranej hali Makro i odbierz bon o wartości 50zł na kolejne zakupy w weekendowej* promocji.

Jak skorzystać z promocji?

  • Przyjdź do Makro w dowolny weekend* w terminie 4.08-3.09.2017 r.
  • Zapłać jednorazowo kartą Visa za zakupy o wartości min. 500 zł brutto
  • Udziel przy kasie prawidłowej odpowiedzi na pytanie „W jaki sposób można płacić za zakupy w Makro?”
  • Wymień w Punkcie Głównego Kasjera potwierdzenie z terminala płatniczego na  bon o wartości 50 zł na kolejne zakupy (w ciągu 3 dni od otrzymania potwierdzenia).

W każdym dniu trwania Promocji, bony otrzyma 1000 pierwszych uczestników, którzy spełnią warunki Promocji w danym dniu. W przypadku dokonania jednego dnia kilku jednorazowych zakupów o wartości min. 500 zł brutto i opłacenia ich przy użyciu tej samej karty Visa, uczestnik uzyskuje prawo do odbioru jedynie jednego bonu.

Kto może wziąć udział w promocji?

Możesz wziąć udział w promocji jeśli posiadasz kartę płatniczą Visa oraz  możesz dokonywać zakupów w halach Makro na cele związane z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Jeśli nie posiadasz jeszcze Karty Klienta Makro zgłoś się do Działu Obsługi Klienta w hali Makro lub wypełnij formularz na stronie www.makro.pl

*Promocja trwa w każdy weekend (od piątku od godziny 17:00 do niedzieli do godziny 24:00  lub do wyczerpania bonów) w okresie 04.08.2017 do 03.09. 2017 r. w wybranych halach Makro. Organizatorem promocji „Zakupy z kartą Visa to dobry biznes” jest Makro Cash and Carry Polska S.A. Więcej na www.makro.pl

Promocją nie są objęte wyroby tytoniowe, napoje alkoholowe, karty GSM, depozyty i paliwa. Bony można realizować w hali MAKRO Cash and Carry Polska S. A. z wyłączeniem wyrobów tytoniowych.

Regulamin

Drukuj