2018-02-26

Podziel się z nami pomysłem na biznes i zgłoś udział w konkursie. Dla autorów najciekawszych odpowiedzi czekają nagrody : 5 x2000 zł i 10 x 500 zł.

Jak grać o nagrody?

  • 2000 zł mogą wygrać osoby, które w trakcie trwania Konkursu otworzą konto firmowe i zarejestrują swój biznes w CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej), składając odpowiedni wniosek w serwisie internetowym iPKO. Zrobisz to bez wychodzenia z domu, przez internet.
  • 500 zł mogą wygrać osoby, które założą lub mają aktywny Profil Zaufany w swoim serwisie internetowym iPKO.
  • Przejdź do strony konkursowej i zgłoś swój pomysł na biznes

Czy wiesz, że:

Grasz o nagrodę? Pamiętaj o dodatkowych warunkach:

  • Upewnij się, że masz wyrażoną zgodę na otrzymywanie od PKO Banku Polskiego informacji o charakterze marketingowych (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, aktywną aplikację mobilną IKO, powiązaną z kontem w PKO Banku Polskim oraz dostęp do serwisu internetowego iPKO.
  • Potwierdź zgłoszenie w Konkursu poprzez kliknięcie w link, który prześlemy Ci w mailu po wypełnieniu przez Ciebie formularza konkursowego.
  • Przejdź do strony konkursowej i zgłoś swój pomysł na biznes

Konkurs trwa od 26 lutego do 31 marca 2018 r. i jest skierowany do posiadaczy rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w PKO Banku Polskim.
Organizatorem Konkursu jest PKO Bank Polski.

Regulamin Konkursu