PKO Płacę później z nagrodą w konkursie Digital Excellence Awards 2023

20.11.2023
PKO Bank Polski zdobył Nagrodę społeczności w konkursie Digital Excellence Awards 2023 za innowacyjne na polskim rynku rozwiązanie – PKO Płacę później

Konkurs wyróżnia liderów przemian cyfrowych. Nagradzane są w nim firmy, które wdrożyły nowy model biznesowy lub rozwiązanie i stały się jeszcze bardziej innowacyjne.

PKO Płacę później jest pierwszym rozwiązaniem typu kup teraz, zapłać później, które zostało wdrożone samodzielnie przez polski bank. Wprowadziliśmy tę usługę, aby nasi klienci mieli dostęp do szybkich, codziennych zakupów.

Usługa jest prosta w obsłudze i ułatwia codzienne płatności w sklepach online i stacjonarnych – klient ma 30 dni na spłacenie zakupów.

Nie masz jeszcze PKO Płacę później? Sprawdź, jak aktywować usługę.

 

Limit płatniczy PKO Płacę później, w tym regulamin, dostępne są na naszej stronie. Zawarcie umowy o limit płatniczy PKO Płacę później zależy od pozytywnej oceny zdolności kredytowej. Usługa funkcjonuje przy płatnościach w ramach usług bankowości elektronicznej Płacę z iPKO oraz BLIK (nie dotyczy płatności w trybie automatycznego potwierdzania w ramach transakcji BLIK inicjowanej bez użycia kodu BLIK)

Minimalna kwota transakcji to 50 zł. Serwis iPKO oraz aplikacja IKO to usługi bankowości elektronicznej. Transakcja, której nie spłacisz po 30 dniach staje się tzw. zadłużeniem przeterminowanym – od zadłużenia przeterminowanego naliczamy i pobieramy odsetki ustawowe za opóźnienie w wysokości sumy stopy referencyjnej NBP i 5,5 p.p.

Wysokość oprocentowania od zadłużenia przeterminowanego na 05.10.2023 wynosi 11,25%.

Szczegóły na naszej stronie (https://www.pkobp.pl/oprocentowanie/).

Masz pytania?

Znajdź odpowiedź w sekcji Pomoc i kontakt