2022-12-30

Jak dobrze znasz nasz kantor internetowy dla firm? Sprawdź przydatne funkcje iPKO dealera.

 1. Nie musisz mieć konta walutowego!
  To rzadkość, a iPKO dealer to ma! Aby wymieniać walutę nie jest Ci potrzebne żadne konto walutowe! Kantor internetowy jest zintegrowany z bankowością internetową Twojej firmy, dzięki temu może „przechwytywać” Twoje przelewy zagraniczne i wymieniać je po atrakcyjnym kursie jeszcze przed zaksięgowaniem na rachunku (Twoim lub kontrahenta).

  Zobacz jak to działa: 2. Order – transakcjo zrób się sama!
  Możesz sam ustalić kurs, po którym sprzedasz lub kupisz walutę. Nie musisz śledzić wahań kursów na rynku. Wystarczy, że ustalisz, za jaką cenę wymienisz walutę. Złóż zlecenie (Order) wykonania takiej transakcji. Gdy oczekiwany kurs zostanie osiągnięty, iPKO dealer zrealizuje transakcję automatycznie a ty dostaniesz powiadomienie SMS-em.
 3. Alert, czyli powiadomienie SMS
  Nie musisz zaglądać do iPKO dealer zbyt często. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o zmianach kursów – ustaw „Alert”, czyli SMS-owe powiadomienie. Otrzymasz je, gdy oczekiwany przez Ciebie kurs zostanie osiągnięty na platformie.
 4. FX Forward – zabezpieczenie na przyszłość
  Już dziś możesz wiedzieć, po jakim kursie wymienisz walutę za jakiś czas! Dzięki iPKO dealerowi możesz zlecić transakcję FX Forward (TUTAJ poznasz zalety i ryzyka). Dzięki temu, dzisiaj ustalasz kurs np. wymiany 10 000 USD, który nastąpi za 90 dni. Ustalona przez Ciebie cena waluty nie zmieni się – niezależnie od sytuacji na rynku.

  Zobacz ja to działa:Informację zawarte na stronie mają charakter informacyjny, reklamowy i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, usługi doradztwa inwestycyjnego oraz udzielania rekomendacji dotyczących instrumentów finansowych lub ich emitentów w rozumieniu ustawy o obrocie instrumentami finansowymi, a także nie są formą świadczenia usług doradztwa podatkowego ani pomocy prawnej.