Opis

Przedmiot sprzedaży składa się z 3 działek gruntu nr: 53, 44 oraz nr 43 przylegających do siebie i stanowiący gospodarczą całość. Łączna powierzchnia działek to 3,93 ha. Nieruchomość uzbrojona w media: energia elektryczna, gaz, woda z wodociągu gminnego, własne szambo. Nieruchomość ogrodzona murem z cegły palonej, ogrodzenie z elementów stalowych i siatki, brama z furtką stalowa. 

Działka nr 53 zabudowana jest budynkiem w stylu willi włoskiej. Budynek mieszkalno - pensjonatowy wzniesiono w technologii tradycyjnej, murowanej. Budynek posiada trzy kondygnacje w tym dwie nadziemne i jedna podziemna. Powierzchnia użytkowa budynku wynosi 547,10m2. Budynek po remoncie w 2008 - 2010 roku. W kondygnacji podziemnej znajdują się pomieszczenia o funkcji magazynowej i technicznej oraz pomieszczenia socjalne dla personelu. Na parterze i na piętrze zlokalizowane są 20 pokoi, 16 łazienek, jadalnia, sala kominkowa, kuchnia z zapleczem oraz hall wejściowy. Dodatkowo budynek o pu. 50,27m2 o przeznaczeniu wielofunkcyjnym. Budynki otoczone parkiem ze starodrzewiem, zespól objęty ochroną konserwatorską.

Na terenie działek nr ew. 44 i 43 znajduje się staw oraz zaplecze sportowo-rekreacyjne obiektu. Teren ogrodzony, zagospodarowany: parkingi, chodniki, nasadzenia roślinne,  oświetlenie zewnętrzne, pawilon o konstrukcji drewnianej, boiska sportowe, staw z pomostami, plaża nad zbiornikiem rzeki Ochni stanowiącej zachodnią granicę nieruchomości.

Treść powyższego ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferty zakupu należy kierować na skrzynkę majatek.crw@pkobp.pl

Oferta powinna zawierać dane oferenta oraz telefon kontaktowy.

Numer oferty:
Region: łódzkie
Źródło: Sprzedaż własna
Rodzaj: Obiekt komercyjny