Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kłodzku Dariusz Styczyrz na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 12-09-2016 o godz. 12:45 w budynku Sądu Rejonowego w Kłodzku z siedzibą przy ul. Bohaterów Getta 15, 57-300 Kłodzko, pokój 326, odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości położonej przy Jaszkowa Dolna działka nr 42/1, 57-312 Jaszkowa Dolna. 

Opis nieruchomości : 

Teren działki plaski, zniwelowany, zmeliorowany, zagospodarowany i ogrodzony. Dojazd do budynku i ścieżki dla pieszych wyłożone kostką betonową. Pozostały teren obsadzony zielenią niską i wysoką. Powierzchnia działki to 2200m2.

Na działce posadowiony jest budynek mieszkalny jednorodzinny oraz wydzielony i ogrodzony teren przeznaczony pod zabudowę budynkiem gospodarczym zgodnie z projektem i pozwoleniem na budowę.

Budynek jednorodzinny, parterowy z poddaszem przeznaczonym całkowicie na cele mieszkalne, bez podpiwniczenia, murowany, ze stropami gęsto żebrowymi Teriva. Ściany zewnętrzne z pustaków ceramicznych z izolacją cieplną, dach wielospadowy o konstrukcji drewnianej, pokryty dachówką, stolarka okienna PCV z szybami termoizolacyjnymi, stolarka drzwiowa typowa, drewniana, podłogi w pokojach z dębowej deski "Barlineckiej'1, w łazienkach, korytarzu, kuchni i kotłowni płytki terakotowe, tynki z gładziami gipsowymi, w łazienkach, w.c., kotłowni i częściowo kuchni wyłożone płytkami glazurowanymi. Powierzchnia użytkowa budynku ogółem to I32,30m2.

Budynek wyposażony w instalacje:

-  elektryczną 230/400V,

-   wodociągową z wodociągu publicznego,

-   kanalizacyjną

-   instalację c.o. z lokalnym piecem na paliwo stale oraz piecem na paliwo gazowe. Dodatkowym, trzecim źródłem ciepła do ogrzewania budynku jest kominek z wymuszonym obiegiem podgrzanego powietrza do wszystkich pomieszczeń budynku.

Stan techniczny budynku jest bardzo dobry.


Rękojmia powinna być wpłacona na konto komornika najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Suma oszacowania wynosi 424 900,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 318 675,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 42 490,00 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Rękojmię można uiścić także na konto komornika.

 

 

Więcej informacji na stronie : http://www.licytacje.komornik.pl/Notice/Details/300996

Numer oferty: L/24/N/07/16
Region: dolnośląskie
Cena: 318.675,00 zł
Źródło: Licytacja komornicza
Rodzaj: Dom
Działka