Wesołych Świąt!
to jest gwiazdka

Opis

   Lokal użytkowy znajduje się w wolnostojącym, parterowym budynku przy ulicy Gorzowskiej 58. Działka, na której znajduje się budynek z przedmiotowym lokalem, położona jest przy skrzyżowaniu ulic Gorzowskiej i Sienkiewicza. Budynek położony jest w otoczeniu zabudowy wielorodzinnej, przed budynkiem duży parking, dalej również zabudowa jednorodzinna. Dojazd do nieruchomości drogą o nawierzchni asfaltowej (ul. Gorzowska) drogą wojewódzką nr 132.

Powierzchnia użytkowa: 260,5 m2,

Budynek usługowo – handlowy, murowany, jednokondygnacyjny, z dachem płaskim, stropodach wentylowany, kryty papą termozgrzewalną. Drzwi wejściowe z profili aluminiowych. Do lokalu wchodzi się bezpośrednio z ulicy. W sąsiedztwie budynku urządzony został parking, drogi wewnętrzne dla klientów, teren oświetlony. Lokal użytkowy położony w budynku na działce nr 403/5. W odległości ok. 800 m usytuowane jest centrum handlowo-usługowe, Intermarche, Bricomarche. Rejon uzbrojony jest w następujące sieci infrastruktury technicznej: elektryczna, wodociągowa, gazowa, kanalizacji.

 Cena oczekiwana :399 300 zł Cena do negocjacji . Zapraszamy do złożenia oferty i podjęcia negocjacji cenowych.

Bank przyjmuje oferty do 31.12.2017 r.

Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 Kodeksu cywilnego. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą odbiegać od stanu faktycznego.

Informacje tel: +48 600 900 801

e-mail: nieruchomosci@pkobp.pl

Region: lubuskie
Powierzchnia: 260,50 m2
Cena: 399.300,00 zł
Źródło: Sprzedaż własna
Rodzaj: Lokal użytkowy

Dane sprzedającego

PKO BANK POLSKI SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 15, 02-515 Warszawa