Opis

PKO BANK POLSKI SPÓŁKAAKCYJNA  z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 15,       

02-515 Warszawa.

Biuro Sprzedaży i Najmu Nieruchomości z siedzibą w Warszawie,

Al. Jana Pawła II 25, 00-854 Warszawa

ZAMIERZA ZBYĆ:

prawo własności do lokalu użytkowego nr. 001U, położonego w Przemyślu przy ulicy Śnigurskiego 9, woj. podkarpackie.

Opis:

Lokal usytuowany na kondygnacji -2 (piwnica), budynku użytkowo-mieszkalnego, wielorodzinnego– kamienicy. Budynek znajduje się w samym centrum Przemyśla w zabudowie zwartej miejskiej, jest to budynek narożny ciągu kamienic zlokalizowanych przy ulicach Śnigurskiego i Dąbrowskiego.

Budynek trzy-piętrowy z poddaszem, podpiwniczony, wybudowany około 1930r, wykonany w technologii tradycyjnej murowanej. Na parterze znajdują się głównie pomieszczenia użytkowe. Na wyższych kondygnacjach usytuowane są lokale mieszkalne.

Lokal użytkowy o powierzchni 126,30 m2.

Lokal składa się z: 12  pomieszczeń oraz korytarza 

Budynek przyłączony jest  do sieci wodociągowej, kanalizacji sanitarnej, elektrycznej, gazowej.

Dla nieruchomości lokalowej prowadzona jest Księga Wieczysta nr PR1P/00101961/2  przez Sąd Rejonowy w Przemyślu, VI Wydział Ksiąg Wieczystych.

Z przedmiotowym prawem do lokalu związany jest udział w nieruchomości wspólnej, którą stanowi grunt oraz części budynku i urządzeń, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli lokali.

Bardzo dobra lokalizacja, ścisłe centrum miasta, najbliższe sąsiedztwo zabudowa wielorodzinna, liczne punkty usługowo-handlowe. Pełna infrastruktura miejska.

Oczekiwana przez Bank cena zbycia wynosi 85 600 zł.

Zapraszamy do składania ofert !

Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą odbiegać od stanu faktycznego.

Tel: +48 724 132 395

e-mail: nieruchomosci@pkobp.pl

 

Numer oferty:
Region: podkarpackie
Powierzchnia: 126,30
Cena: 85.600,00 zł
Źródło: Sprzedaż własna
Rodzaj: Lokal użytkowy

Dane sprzedającego

PKO BANK POLSKI SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 15, 02-515 Warszawa.Biuro Sprzedaży i Najmu Nieruchomości z siedzibą w Warszawie,Al. Jana Pawła II 25, 00-854 Warszawa