Poznawaj świat bez obaw – z kartą wielowalutową i kantorem online PKO Banku Polskiego

Podróże kształcą, inspirują, a przede wszystkim – otwierają nas na świat. Aby w pełni cieszyć się urokami świata, potrzebujemy jednak możliwości płatności za granicą. Mamy na to sposób.

Twoja podróż, Twoje finanse – bez granic

Karta wielowalutowa i kantor online PKO Banku Polskiego to narzędzia, które ograniczają finansowe zmartwienia. Możesz skupić się na tym, co najważniejsze – Twoich przygodach.

Jak działa karta wielowalutowa PKO Banku Polskiego?

To proste: karta automatycznie dostosowuje się do waluty kraju1, w którym jesteś i robisz zakupy. Nie musisz nic ręcznie przeliczać, nie martwisz się o kursy wymiany.

Płacisz za obiad w Paryżu, kupujesz pamiątki w Rzymie czy rezerwujesz hotel w Nowym Jorku? Z kartą wielowalutową PKO Banku Polskiego to transakcje tak proste, jak płatność w rodzimym sklepie.

Kantor online PKO Banku Polskiego: wymiana walut w zasięgu ręki

Kantor online masz w swoim telefonie - w aplikacji mobilnej IKO. Wymiana walut jest więc możliwa o każdej porze dnia i nocy. Możesz wymieniać pieniądze wtedy, kiedy potrzebujesz lub chcesz – bo np. kurs wydaje Ci się korzystny.

Nie musisz ruszać się z hotelu i szukać kantoru – masz go zawsze przy sobie.

Finanse pod kontrolą – podczas podróży z kartą wielowalutową

Podróżowanie to odkrywanie nowych miejsc, ale – nie ma co ukrywać – także wydatki, często niemałe.

Z kartą wielowalutową PKO BP możesz łatwo śledzić wydatki i zarządzać finansami – nawet po drugiej stronie globu. Dzięki aplikacji mobilnej IKO masz pełny wgląd w swoje transakcje, kursy walut i dostępne pieniądze na koncie. Możesz więc efektywnie planować i kontrolować podróżny budżet.

Porady dla podróżujących z kartą wielowalutową

  1. Monitoruj kursy walutowe: W kantorze online możesz śledzić aktualne kursy i planować wymianę walut w najbardziej korzystnym momencie.
  2. Ustaw powiadomienia o transakcjach: Dzięki powiadomieniom będziesz na bieżąco z każdym wydatkiem, co pomoże Ci kontrolować budżet.
  3. Korzystaj z bezpiecznych płatności bezgotówkowych: Z kartą wielowalutową zwiększasz bezpieczeństwo twoich transakcji i minimalizujesz ryzyko kradzieży gotówki.

Jak zamówić kartę wielowalutową w PKO Banku Polskim?

To proste i intuicyjne. Wystarczy, że złożyć wniosek o kartę wielowalutową – możesz to zrobić przy otwarciu konta, ale także wtedy, gdy masz już konto. W każdej chwili, wygodnie – online lub w oddziale banku.

Nie masz jeszcze konta w PKO Banku Polskim? Od wygodnych płatności za granicą dzielą Cię trzy kroki:

  1. Wybierz konto dla siebie: PKO Bank Polski oferuje różne rodzaje kont, dostosowane do potrzeb różnych klientów.
  1. Wypełnij wniosek o kartę wielowalutową: to szybkie i proste, a jak coś Cię zastanawia – konsultanci zawsze Ci pomogą.
  2. Aktywuj kartę i korzystaj z jej możliwości: gdy karta do Ciebie dotrze, aktywuj ją i podróżuj bez barier!

Podsumowanie: karta wielowalutowa PKO Banku Polskiego – Twoja brama do świata

Z kartą wielowalutową PKO Banku Polskiego podróżowanie staje się prostsze, i bardziej komfortowe.. Planujesz krótką wycieczkę czy dłuższą podróż? W każdym przypadku karta wielowalutowa i kantor online zwiększą komfort Twojej podróży.