Doładuj telefon w Orange w serwisie internetowym iPKO lub w bankomacie PKO Banku Polskiego i włącz usługę bez limitu by korzystać z nielimitowanych rozmów ze wszystkimi w kraju (na numery komórkowe i stacjonarne), SMSów i MMSów oraz pakietu GB na mobilny dostęp do Internetu na terenie Polski.

Usługa jest dostępna w kilku wariantach - możesz wybrać pakiet na cały miesiąc lub na – kilka dni - tak, jak potrzebujesz.

Usługa jednorazowa - otrzymasz nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y i 15 GB na 31 dni; doładuj konto przez serwis iPKO, by zapewnić środki na aktywację usługi, a następnie wpisz z klawiatury telefonu kod: *101*1*31# i zatwierdź (koszt usługi 30zł).

Wolisz  wygodne rozwiązania? Zleć stałe doładowanie telefonu w iPKO, by co miesiąc zapewnić środki na koncie i włącz usługę cykliczną: wpisz z klawiatury telefonu kod: *101*2*31# (koszt usługi 30zł), doładowanie oraz usługa będą odnawiać się automatycznie.

Usługa „Rozmowy, SMS-y, MMS-y bez limitu + pakiet GB” jest również dostępna na 10, 7, 5 i 3 dni - tak, jak potrzebujesz:

Ważność

Pakiet GB

Cena

Jak włączyć*

10 dni

5 GB

10 zł

AKT10 na 630

7 dni

3 GB

7 zł

AKT7 na 630

5 dni

2 GB

5 zł

AKT5 na 630

3 dni

1 GB

3 zł

AKT3 na 630

*koszt SMS do Orange wg taryfy Abonenta

Doładuj telefon w serwisie iPKO

Włączenie usługi przez Orange nastąpi w ciągu 24 godzin od momentu zlecenia włączenia usługi.

Usługa nie działa na numery międzynarodowe, skrócone oraz specjalne, wymienione w pkt 37. Regulaminu usługi jednorazowej „Rozmowy,SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB”, oraz w pkt 42. Regulaminu usługi cyklicznej „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich oraz GB”.

Będąc za granicą (w Strefie 1)  z aktywną usługą możesz nadal korzystać z bezpłatnych połączeń i SMSów do Polski.,  Limit bezpłatnych danych jest zależny od wybranej usługi – zgodnie z Cennikiem usług w roamingu dla Abonentów ofert na kartę.  

Orange Polska SA z siedzibą w Warszawie świadczy usługę „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich oraz GB” od dnia 19 września 2019 roku do odwołania.

Szczegóły w Regulaminie.

Regulamin usługi cyklicznej
Regulamin usługi jednorazowej

Więcej o doładowaniach z konta w PKO Banku Polskim