2023-08-10

Od 8 miesięcy nasi klienci mogą robić zakupy i spłacać je w ciągu 30 dni za darmo. Tak działa PKO Płacę później.

Już 100 tys. osób zrobiło ponad 670 tys. transakcji na przeszło 92 mln zł1.

Przekonaj się, dlaczego warto zabrać PKO Płacę później na zakupy:

  1. Aktywujesz i korzystasz za darmo — wystarczy, że spłacisz zakupy w ciągu 30 dni.
  2. Masz dodatkowe pieniądze na zakupy — korzystasz z nich, gdy płacisz z PKO Płacę później.
  3. Robisz zakupy już od 50 zł — w ramach przyznanych dodatkowych pieniędzy robisz wiele płatności, nawet na małe kwoty.
  4. Płacisz online i stacjonarnie — podczas zakupów wybierz BLIK lub Płacę z iPKO, a następnie PKO Płacę później.
  5. Kupujesz, kiedy potrzebujesz — dodatkowe pieniądze masz w zasięgu ręki, np. jeśli chcesz złapać okazję, albo trafi Ci się nagły wydatek.
  6. Zyskujesz komfort i bezpieczeństwo — aby skorzystać z usługi, nie musisz podawać swoich danych i zakładać kont w innych serwisach.
  7. Masz wszystko pod kontrolą — w serwisie iPKO i aplikacji IKO sprawdzasz, do kiedy musisz spłacić zakupy i ile dodatkowych pieniędzy Ci zostało.
  8. Nie musisz pamiętać o dacie spłaty — Twoje zakupy spłacą się automatycznie po 30 dniach, wystarczy, że zapewnisz pieniądze na wskazanym koncie. Możesz też zrobić to samodzielnie wcześniej.

Nie masz jeszcze PKO Płacę później? Aktywuj usługę w serwisie iPKO, aplikacji IKO, na infolinii lub w oddziale.

Aktywacja usługi zależy od oceny zdolności kredytowej.

Dowiedz się więcej na naszej stronie.

Uwaga: Limit płatniczy PKO Płacę później, w tym regulamin, dostępne są: pkobp.pl/pko-place-pozniej. Zawarcie umowy o limit płatniczy PKO Płacę później zależy od pozytywnej oceny zdolności kredytowej. Usługa funkcjonuje przy płatnościach w ramach usług bankowości elektronicznej Płacę z iPKO oraz BLIK (dot. tylko płatności BLIK z użyciem kodu). Minimalna kwota transakcji to 50 zł. Serwis iPKO oraz aplikacja IKO to usługi bankowości elektronicznej. Transakcja, której nie spłacisz po 30 dniach staje się tzw. Zadłużeniem przeterminowanym - od zadłużenia przeterminowanego naliczamy i pobieramy odsetki ustawowe za opóźnienie w wysokości sumy stopy referencyjnej NBP i 5,5 p.p.

Pamiętaj, że wysokość oprocentowania od zadłużenia przeterminowanego na 10.08.2023 wynosi 12,25%. Dowiedz się więcej na stronie banku (https://www.pkobp.pl/oprocentowanie/).

 

1 Źródło: wewnętrzne dane banku