2021-09-14

W najnowszej wersji aplikacji IKO na Android zyskujesz dostęp do swoich rejestrów PPK i PPE, skorzystasz z nowych funkcji Asystenta głosowego i wygodnie znajdziesz wpłatomaty na mapie.

 • Dostęp do PPK i PPE
  Sprawdź w aplikacji IKO stanu rejestrów swoich Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK) lub Pracowniczych Programów Emerytalnych (PPE) w PKO TFI.
 • IKO bez konta
  Nie trzeba mieć konta w PKO Banku Polskim, żeby korzystać z aplikacji mobilnej IKO – wystarczy skończone 18 lat polskie obywatelstwo oraz polski adres zamieszkania
 • Wyszukiwarka wpłatomatów
  Żeby znaleźć najbliższy wpłatomat w IKO, wybierz Więcej → Bankomaty i oddziały. Oprócz wpłatomatów PKO Banku Polskiego wyszukasz tu szybko także nasze bankomaty, oddziały, agencje oraz miejsca akceptujące płatności BLIK. Sekcja "Bankomaty i oddziały" ma nową, odświeżoną szatę graficzną.
 • Dodatkowe możliwości w Asystencie głosowym
  Asystent głosowy umie już podsumować Twoje wydatki i oszczędności w podziale na waluty, okresy i konta. Wystarczy że powiesz:
  -  "ile wydałem" – Asystent głosowy pokaże, ile wydajesz łącznie oraz w podziale na: operacje kartą debetową, przelewy wychodzące, zobowiązania kredytowe i wypłaty z bankomatu i pozostałe płatności
  -  „ile oszczędzam" - Asystent głosowy podsumuje Twoje przychody i wydatki oraz pokaże, ile ostatnio zaoszczędziłeś

Pobierz IKO