2021-09-27

Teraz masz dostęp do Funduszy inwestycyjnych PKO TFI, Biura Maklerskiego i rejestrów PPK i PPE. Poznaj wszystkie nowości w najnowszej wersji IKO na iOS i Android.

 • Fundusze inwestycyjne
  Zyskujesz dostęp do oferty funduszy PKO TFI – m.in. zakup, w tym Pakietu Emerytalnego i programów inwestycyjnych, obsługa swoich funduszy (zamiana i sprzedaż) oraz podgląd historii transakcji.
 • Biuro Maklerskie
  Masz rachunek inwestycyjny w Biurze Maklerskim PKO Banku Polskiego? Teraz możesz do niego wygodnie przejść w swojej aplikacji IKO.
 • Dostęp do PPK i PPE
  Sprawdź w aplikacji IKO stan rejestrów swoich Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK) lub Pracowniczych Programów Emerytalnych (PPE) w PKO TFI.

Pozostałe nowości:

 • Ubezpieczenie PKO DOM
  Ubezpiecz w IKO dom lub mieszkanie i dostosuj polisę do własnych potrzeb. Możesz skorzystać z 40% zniżki na urządzenia smart home z Programem PKO Inteligentny dom.
 • IKO bez konta
  Nie trzeba mieć konta w PKO Banku Polskim, żeby korzystać z aplikacji mobilnej IKO – wystarczy skończone 18 lat, polskie obywatelstwo oraz polski adres zamieszkania.
 • Wyszukiwarka wpłatomatów
  Żeby znaleźć najbliższy wpłatomat w IKO, wybierz Więcej → Bankomaty i oddziały. Oprócz wpłatomatów PKO Banku Polskiego wyszukasz tu szybko także nasze bankomaty, oddziały, agencje oraz miejsca akceptujące płatności BLIK. Sekcja "Bankomaty i oddziały" ma nową, odświeżoną szatę graficzną.
 • Dodatkowe możliwości w Asystencie głosowym
  Asystent głosowy umie już podsumować Twoje wydatki i oszczędności w podziale na waluty, okresy i konta. Wystarczy że powiesz:
  -  "ile wydałem" – Asystent głosowy pokaże, ile wydajesz łącznie oraz w podziale na: operacje kartą debetową, przelewy wychodzące, zobowiązania kredytowe i wypłaty z bankomatu i pozostałe płatności.
  -  „ile oszczędzam" - Asystent głosowy podsumuje Twoje przychody i wydatki oraz pokaże, ile ostatnio zaoszczędziłeś.

Pobierz IKO