2022-12-30

Znasz już iPKO dealer? To nie jest zwyczajny kantor internetowy dla firmy. Dzięki niemu możesz wymieniać walutę w swojej bankowości elektronicznej.

Dane finansowe

Poznaj 4 powody, dla których warto skorzystać z iPKO dealer – kantoru dla firm:

  1. Atrakcyjny kurs

W iPKO dealer kupisz walutę w atrakcyjnej cenie. Kantor pozwala na bieżąco sprawdzać notowania walut, analizy i aktualności rynkowe. A co najważniejsze – możesz negocjować kurs nawet dla jednej transakcji.

  1. Bezpieczeństwo

Gdy wymieniasz walutę w iPKO dealer, pieniądze cały czas znajdują się na Twoich rachunkach. Widzisz je! Są też objęte Bankowym Funduszem Gwarancyjnym (do równowartości 100 tys. euro) i są zarządzane w systemach bankowych spełniających restrykcyjne wymogi prawne i techniczne. Nie musisz sprawdzać wiarygodności ani wypłacalności właściciela kantoru, bo jest nim PKO Bank Polski!

  1. Szybka transakcja

W kantorze możesz wymieniać w każdej chwili od poniedziałku od godziny 1:00 do piątku do godziny 23:00. Zawarcie transakcji trwa niecałą minutę! Jest ona księgowana bezpośrednio na Twoim rachunku. Oznacza to, że nie musisz zlecać przelewu do kantoru zewnętrznego i czekać na przelew zwrotny.

Zobacz, jak to działa:

 

  1. Bez żadnego konta walutowego

Aby wysyłać i odbierać przelewy zagraniczne po atrakcyjnym kursie, nie jest Ci potrzebne konto walutowe! Jak to działa? Gdy wysyłasz przelew zagraniczny - iPKO dealer pobiera środki z Twojego konta złotowego, wymienia na obcą walutę i dopiero wysyła do kontrahenta (odbiorca przelewu widzi Twój rachunek w PLN). Jeśli otrzymujesz przelew zagraniczny na konto w PLN – iPKO dealer zatrzymuje automatyczne przewalutowanie i czeka aż sam zlecić wymianę waluty po lepszym kursie.

Zobacz, jak to działa:


Kantor internetowy dla firm iPKO dealer jest zintegrowany z bankowością internetową Twojej firmy – serwisem iPKO, iPKO biznes i aplikacją mobilną IKO i iPKO biznes. Możesz go aktywować online.

Informacja ma charakter informacyjny, reklamowy i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, usługi doradztwa inwestycyjnego oraz udzielania rekomendacji dotyczących instrumentów finansowych lub ich emitentów w rozumieniu ustawy o obrocie instrumentami finansowymi, a także nie jest formą świadczenia usług doradztwa podatkowego ani pomocy prawnej.