Do karty dedykowany jest atrakcyjny pakiet ubezpieczenia podróżnego (z sumą ubezpieczenia kosztów leczenia nawet do 400 000 zł dla podróży zagranicznej), bez konieczności ponoszenia dodatkowych opłat.

Certyfikat potwierdzający ochronę ubezpieczeniową możesz otrzymać przed podróżą lub w trakcie podróży od Centrum Operacyjnego pod nr +48 (22) 563 11 18 od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 17.00.

Przypominamy, że Ubezpieczenia turystyczne oferowane przez PKO TU, zgodnie z wyłączeniami i ograniczeniami odpowiedzialności zawartymi w OWU, nie działają w krajach, w których trwają działania wojenne. Przed wyjazdem sprawdź komunikaty na stronach MSZ.

Ważne:

Jeśli zachorujesz lub ulegniesz wypadkowi w podróży, zadzwoń po pomoc do Centrum Operacyjnego Mondial assistance działającego w imieniu PKO Ubezpieczenia lub wyślij maila:

Przygotuj wcześniej numer pesel oraz numer karty kredytowej. Będą potrzebne w celu identyfikacji.

Podczas rozmowy, poprosimy Cię o podanie kilku ważnych informacji:

  • miejsca zdarzenia
  • numer telefonu do dalszych kontaktów
  • krótkiego opisu zdarzenia
  • rodzaju wymaganej pomocy

W ramach jednej polisy otrzymają Państwo szeroki zakres ubezpieczenia obejmujący ochronę w trakcie:

  • wyjazdów krajowych
  • wyjazdów zagranicznych
  • uprawiania sportu amatorskiego, w tym sportów zimowych wysokiego ryzyka (np: hokej, kiteskiing, kite-snowboarding, narciarstwo zjazdowe po oznaczonych trasach)

Ubezpieczenie obejmie również osoby  wspólnie podróżujące z Posiadaczem/Użytkownikiem Karty Platinum (współmałżonek/partner, dzieci do lat 18 lub do lat 24 jeżeli kontynuują naukę).

W podróży zagranicznej
W podróży w Polsce
Dodatkowe informacje
Pytania i odpowiedzi
Pytania i odpowiedzi dotyczące COVID -19
Pokaż pliki do pobrania

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 22,40%, całkowita kwota kredytu 25 000 zł, całkowita kwota do zapłaty 27 861,19 zł, oprocentowanie zmienne 18,75%/rok, całkowity koszt kredytu 2 861,19 zł (w tym: opłata za obsługę karty kredytowej 250 zł, odsetki 2 611,19 zł, obligatoryjne ubezpieczenie na życie 0 zł), 12 miesięcznych rat równych po 2 321,77 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 08.09.2022 na reprezentatywnym przykładzie. Do obliczenia powyższych parametrów przyjęto, że limit w wysokości 25 000 zł został wykorzystany jednorazowo w całości poprzez dokonanie transakcji bezgotówkowej przy fizycznym użyciu karty (z wyłączeniem transakcji dokonanych w punktach oznaczonych jako kasyna gry, salony gier, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory) w miesiącu, w którym Klient ją otrzymał.

Drukuj