Posiadacze złotych kart kredytowych MasterCard i kart kredytowych PKO MasterCard Platinum mogą wziąć udział w programie lojalnościowym Priceless Specials, który dla klientów Banku funkcjonuje pod nazwą „MasterCard Płatności z nagrodami”. Program jest organizowany przez MasterCard Europe SA.

Program „MasterCard Płatności z nagrodami” to atrakcyjni partnerzy programu z różnych kategorii zakupowych oraz wiele interesujących nagród.

Zbieranie punktów

Za zakupy zrobione u partnerów programu i opłacone złotą kartą kredytową PKO MasterCard lub kartą kredytową PKO MasterCard Platinum zbierają Państwo punkty, które można wymienić na atrakcyjne nagrody. Im większa wartość zakupów, tym więcej punktów można zdobyć. Każde 5 zł kwoty płatności dokonanej u partnera programu to minimum 1 pkt. w programie. Pełna lista partnerów oraz zasady naliczania punktów za zakupy u danego partnera programu są dostępne na stronie organizatora programu pod adresem: www.mastercard.pl/specials

Uczestnictwo w programie

Do programu mogą przystąpić osoby, które już podpisały lub dopiero podpiszą umowę o wydanie i używanie kart kredytowych PKO MasterCard Platinum oraz te, które już podpisały umowę o wydanie i używanie złotej karty kredytowej PKO MasterCard oraz wypełnią formularz przystąpienia do programu.

Wystarczy, że skontaktują się Państwo z doradcą PKO Banku Polskiego i wypełnią formularz przystąpienia do Programu.

Więcej informacji o programie na stronie www.mastercard.pl/specials oraz pod numerem Centrum Programu Priceless Specials (MasterCard Płatności z nagrodami):

Telefony stacjonarne: 801 055 998

Telefony komórkowe: 61 664 60 18

(opłata zgodna z taryfą operatora).

Infolinię Programu obsługuje MasterCard Europe SA.

Regulamin programu

Formularz przystąpienia do programu

Polityka prywatności


Nagrody

Nagrody w programie „MasterCard Płatności z nagrodami” to m.in. bilety lotnicze na loty po Europie i w najdalsze zakątki świata. W kategorii "Twoje podróże" mogą Państwo wybrać jedną z wielu linii lotniczych. Zebrane punkty mogą też Państwo wymieniać na wyroby ekskluzywnych marek i wyjątkowe atrakcje dostępne tyko dla uczestników programu. Nagrody zostały tak dobrane, aby każdy mógł wybrać dla siebie coś wyjątkowego.

Drukuj