Posiadacze złotych kart kredytowych MasterCard mogą wziąć udział w programie lojalnościowym Priceless Specials, który dla klientów Banku funkcjonuje pod nazwą „MasterCard Płatności z nagrodami”. Program jest organizowany przez MasterCard Europe SA.

Program „MasterCard Płatności z nagrodami” to atrakcyjni partnerzy programu z różnych kategorii zakupowych oraz wiele interesujących nagród.

Zbieranie punktów

Za zakupy zrobione u partnerów programu i opłacone złotą kartą kredytową PKO MasterCard zbierają Państwo punkty, które można wymienić na atrakcyjne nagrody. Im większa wartość zakupów, tym więcej punktów można zdobyć. Każde 5 zł kwoty płatności dokonanej u partnera programu to minimum 1 pkt. w programie. Pełna lista partnerów oraz zasady naliczania punktów za zakupy u danego partnera programu są dostępne na stronie organizatora programu pod adresem: www.mastercard.pl/specials

Uczestnictwo w programie

Do programu mogą przystąpić osoby, które już podpisały lub dopiero podpiszą umowę o wydanie i używanie złotej karty kredytowej PKO MasterCard oraz wypełnią formularz przystąpienia do programu.

Wystarczy, że skontaktują się Państwo z doradcą PKO Banku Polskiego i wypełnią formularz przystąpienia do Programu.

Więcej informacji o programie na stronie www.mastercard.pl/specials oraz pod numerem Centrum Programu Priceless Specials (MasterCard Płatności z nagrodami):

Telefony stacjonarne: 801 055 998

Telefony komórkowe: 61 664 60 18

(opłata zgodna z taryfą operatora).

Infolinię Programu obsługuje MasterCard Europe SA.

Regulamin programu

Formularz przystąpienia do programu

Polityka prywatności


Nagrody

Nagrody w programie „MasterCard Płatności z nagrodami” to m.in. bilety lotnicze na loty po Europie i w najdalsze zakątki świata. W kategorii "Twoje podróże" mogą Państwo wybrać jedną z wielu linii lotniczych. Zebrane punkty mogą też Państwo wymieniać na wyroby ekskluzywnych marek i wyjątkowe atrakcje dostępne tyko dla uczestników programu. Nagrody zostały tak dobrane, aby każdy mógł wybrać dla siebie coś wyjątkowego.

Drukuj