Program „MasterCard Płatności z nagrodami” to atrakcyjni partnerzy programu z różnych kategorii zakupowych oraz wiele interesujących nagród. Program jest organizowany przez MasterCard Europe SA.

Promocja kart kredytowych PKO MasterCard Platinum z Programem Mastercard Płatności z nagrodami (Pricless Specials)

Teraz z kartą kredytową PKO MasterCard Platinum odkrywanie zakątków naszego kraju może być jeszcze bardziej fascynujące.

Od 1 sierpnia do 31 października 2018 r. trwa promocja kart kredytowych PKO MC Platinum z Programem Mastercard „Płatności z nagrodami” organizowana przez MasterCard, w której można otrzymać punkty o równowartości 400 zł do wykorzystania m.in. na stacjach paliwowych Circle K.

Uczestnik może otrzymać wyłącznie jedną Nagrodę w Promocji. Szczegóły promocji, znajdują się w Regulaminie.

Co trzeba zrobić, aby otrzymać nagrodę w kwocie 400 zł w formie punktów?

  1. zawrzeć w okresie promocji umowę o wydanie karty kredytowej PKO MC Platinum albo złożyć wniosek o wydanie kolejnej karty PKO MC Platinum
  2. przystąpić w okresie promocji do Programu Mastercard Płatności z nagrodami (Priceless Specials) za pośrednictwem Banku
  3. dokonać minimum 1 transakcji bezgotówkowej (na dokonanie transakcji jest czas do 31 grudnia 2018 r., w promocji nie biorą udziału transakcje bezgotówkowe, które zostały anulowane lub zwrócone).

Zbieranie punktów

Za zakupy zrobione u partnerów programu i opłacone złotą kartą kredytową PKO MasterCard lub kartą kredytową PKO MasterCard Platinum zbierają Państwo punkty, które można wymienić na atrakcyjne nagrody. Im większa wartość zakupów, tym więcej punktów można zdobyć. Każde 5 zł kwoty płatności dokonanej u partnera programu to minimum 1 pkt. w programie. Pełna lista partnerów oraz zasady naliczania punktów za zakupy u danego partnera programu są dostępne na stronie organizatora programu pod adresem: www.mastercard.pl/specials

Uczestnictwo w programie

Do programu mogą przystąpić osoby, które już podpisały lub dopiero podpiszą umowę o wydanie i używanie kart kredytowych PKO MasterCard Platinum oraz te, które już podpisały umowę o wydanie i używanie złotej karty kredytowej PKO MasterCard oraz wypełnią formularz przystąpienia do programu.

Wystarczy, że skontaktują się Państwo z doradcą PKO Banku Polskiego i wypełnią formularz przystąpienia do Programu.

 

Więcej informacji o programie na stronie www.mastercard.pl/specials oraz pod numerem Centrum Programu Priceless Specials (MasterCard Płatności z nagrodami):

Telefony stacjonarne: 801 055 998

Telefony komórkowe: 61 664 60 18

(opłata zgodna z taryfą operatora).

Infolinię Programu obsługuje MasterCard Europe SA.

Więcej o karcie kredytowej PKO MasterCard Platinum

Regulamin programu

Formularz przystąpienia do programu

Polityka prywatności


Nagrody

Nagrody w programie „MasterCard Płatności z nagrodami” to m.in. bilety lotnicze na loty po Europie i w najdalsze zakątki świata. W kategorii "Twoje podróże" mogą Państwo wybrać jedną z wielu linii lotniczych. Zebrane punkty mogą też Państwo wymieniać na wyroby ekskluzywnych marek i wyjątkowe atrakcje dostępne tyko dla uczestników programu. Nagrody zostały tak dobrane, aby każdy mógł wybrać dla siebie coś wyjątkowego.

Pokaż pliki do pobrania
Drukuj