2020-02-18

Dyspozycja przekazania wynagrodzenia, Poleć IKO, usprawnienia dla smartfonów Xiaomi, odzyskiwanie mobilnej autoryzacji - poznaj zmiany w aktualizacji IKO na telefony z Androidem.

 

Dyspozycja przelewu wynagrodzenia

Teraz możesz złożyć wniosek o przelew wynagrodzenia, stypendium czy emerytury na Twoje konto w PKO Banku Polskim - sprawdź szczegóły

Wygodne polecanie aplikacji IKO

Nowa zakładka w aplikacji pozwoli Ci polecić IKO każdemu! Wystarczy, że wejdziesz w MenuPoleć IKO i podasz numer telefonu znajomego, a my wyślemy mu link do pobrania naszej aplikacji.

Odzyskiwanie Mobilnej Autoryzacji

Jeśli usunąłeś IKO, ale nie zmieniłeś narzędzia autoryzacyjnego, to możesz ponownie aktywować aplikację w telefonie przy użyciu PIN-u, którym logowałeś się w usuniętej aplikacji IKO.

Usprawnienia dla Xiaomi

Wprowadziliśmy aktualizację, która pozwala użytkownikom smartfonów Xiaomi potwierdzać transakcje BLIK, czy sprawdzać statusu transakcji HCE bez konieczności zmian w ustawieniach telefonu.

 

Słowniczek pojęć

Upraszczamy słownictwo bankowe, żeby nasze komunikaty były jak najbardziej zrozumiałe - sprawdź w naszym internetowym słowniczku, jak rozumiemy podstawowe usługi i jakich używamy synonimów

Pobierz IKO